2014/2015. tél

Hali. Itt volnának azok amit az Anime Hunter.hu vinne.

Amit biztosan viszünk:
PP movie,
Death Parade,
Koufuku Graffiti,
Absolute Duo,
Kamisama Hajimemashita,
Durarara S2,
Tokyou Ghoul S2, - Közösen vinnénk Cickánnyal [Anime Sekai Team]
Kuroko no Basuke 3,
Isuca,
Saenai Heroine no Sodatekata,
Seiken Tsukai

Még nem biztos:
Tales of Zestiria,
Tsukimonogatari,
Aldnoah Zero S2,
Ansatsu Kyoushitsu

Egyenlőre ennyi.

Anime Center:

  • Absolute Duo BIZTOS
  • Saenai Heroine no Sodate-kata és Isuca KÉRDŐJELES

Nem ideillő rész kivéve. /Dex/

Otaku Forum ~ Haku:
JoJo S3 valószínűleg tuti és az Ansatsu Kyoushitsu is tetszik.
Az utóbbihoz írjatok be ? jelesen. :slight_smile:

A Haru-subs még vinni fogja a Shinmai Maou no Keiyakushat.

Mi a Kamisama Hajimemashita 2-t fogjuk csak vinni

Kis változás a részünkről (RRF):

  • Shinmai Maou no Testament biztosra lett véve
  • Tokyo Ghoul 2 kiment, helyette a Death Parade-t vállalta a fordító, ugyanúgy kérdőjelesen
  • Psycho Pass mozifilm pluszba hozzájön.

A vitába meg nem folyok bele, csak a modit sajnálom, hogy mennyit kell dolgoznia miattatok…

Saenai Heroine no Sodate-kata anime is biztos a részünkről.
(Absolute Duo is biztos, Isuca marad kérdőjeles)

Legalább kétszer kértem, hogy a Fordítói diplomácia topikot használjátok a viták lerendezésére, de látom, hogy nem voltam elég nyomatékos, tehát mostantól 2 nap pihenőidőt kap, aki itt tépi a másik haját.

Az Anime Sekai Team eddig a következő animéket fogja vinni biztosan a téli szezonban:

  • Koufuku Graffiti
  • Saenai Heroine no Sodatekata, közös AnimGO-val
  • Tokyo Ghoul 2, közös az Anime Hunterrel
  • Yuri Kuma Arashi

Két dolgot szeretnék kérni tőletek, először is mindig írjátok le, hogy melyik csapattól vagytok, többnyire ezzel nincs gond, de néha azért kimarad. Másrészről az áthelyezett műveket már ne ide ne írjátok, mert 3 topikban fárasztó egyszerre listát vezetni.

Köszönöm szépen!

A Haru-subs még egy animét fog vinni a Kuroko no Basuke 3-at.
Ha lesz még valami változás akkor jelzem azt.

Sziasztok!

Részemről a Tsukimonogatarit és az Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova DC-t fogom vinni.

A Black Ryuu Teamet ki lehet húzni a Shinmai Maou no Keiyakusha mellől.

Tőlünk most már a KanColle (Kantai Collection) is biztos lett.

Illetve mondanám még az Oni Chichi 2: Harvestet is, de ugye hentai OVA-kat szabály szerint nem vezetünk. :laughing:

Itthoni, és az általam ismert külföldi viszonyok szerint is, egy példátlan példamutatást mondok(szerintem XD).
A Zahuczky Sub Team, az Anime Hunter és az Anime Sekai Team közösen viszi a Tokyo Ghoul√A -t.(Jó lenne a címet is átírni erre.)

Ezen kívül, a Kantai Collection (Kancolle) animét szeretnék valaki mással közösbe vinni. Fordítónk és lektorunk van rá, viszont a formázói kapacitásunk erre nem elég. Tehát formázó kéne. Mivel SOL lesz, és sok technikai cucc lesz benne, valószínűleg sok formázni való lesz benne, tehát csak gyakorlott jelentkezzen szerintem.

Az Anime Sekai Team vinné még a Tantei Opera Milky Holmes TD - című animét is

A Black Ryuu Team nem lett kihúzva a Shinmai Maou no Keiyakusha mellől. Gondoltam szólok.

Köszönöm.

**Topik megtisztítva, a témának megfelelő bejelentéseket (esetlegesen felkéréseket/partner keresés projekthez) várunk ide, és nem vitákat, se “hol tudom beszerezni” jellegű beszélgetést. Mindkettőnek megvan a maga helye, de a privát üzenetet is ajánlom figyelmetekbe. **

Immár biztosan visszük a Death Paradét az AA-val közösen.

Isuca közös lesz **OtakuCritics **és **SoulSociety **közt!

Junketsu no Maria-t nem visszük mégsem, legalábbis egyelőre tuti nem mert US is viszi szóval nem látom értelmét az oversubnak, meg amúgy is több rész alapján akartam dönteni mert nem biztos hogy olyan jó lesz mint várom. :smiley: