2014. nyár

Saten Anime Manga :
Tokyo Ghoul
Shounen Hollywood

Hozzászólások áthelyezve a Fordítói diplomácia topikba, hátsón lésztek billentve, ha nem tartjátok tisztán ezt a topikot.

**A Jinseit mégsem viszem ki lehet húzni **

Meggondoltam magam, mégis viszem a Jinsei-t.

Szívesen vinném a Gundam-sant. Elég hibbantnak tűnik az én ízlésemhez, viszont az eredeti nélkül azt hiszem nem sok értelme lenne :astonished: Esetleg valaki ismeri az oldalt, ami anno lefordította az 1980-as sorozatot (mert azt azért tuti fordítja valaki), mert akkor felvenném velük a kapcsolatot ezügyben. Szóval kérdőjelesként be lehet írni a Phantasmagoriát :smiley:

Megyek questelek egyet a múltban hátha előkotrok valakit. :3c

YumeGamit kell akkor keresned.

Akkor nem csak képzeltem, hogy van egy Gundames blogunk :smiley: Ha végre beérem az angol fordítót Youkai watchban mindenféleképpen dobok neki egy mailt :3 prioritások

Helló! Uhh… tudom, jó későn szólok már, de vinném a Nobunga Concerto-t mint egyéni fordító. :slight_smile:

Sziasztok,

A Jinsei-t még sem viszem, húzzatok ki légyszives. Köszönöm

Biztosan visszük még a Majimoji Rurumo című animet!

A Momo Kyun Sword-ot később megcsináljuk, írjatok be mellé minket. Köszi! :smiley:

Sziasztok!

A DragonHall+ mellé még beírnátok a Girls und Panzer: Kore ga Hontou no Anzio-sen Desu! OVA-t, a Yama no Susume 2nd Seasont, és a Zankyou no Terrort? Ez utóbbi az elsődleges nyári projektem lesz. Köszönöm! :slight_smile:

Hosszas gondolkodás után a Black Butterfly Team úgy döntött, hogy a Glasslip mellől ki lehet húzni minket, így is viszik elegen :smiley:

A Black Ryuu Team dobta az Akame ga Kill!-t

A **Nozo x Kimi **mellől elmehet a kérdőjel, viszem egyedül :slight_smile:

Seirei Tsukai no Blade Dance című anime mellől elmehet a kérdőjel, visszük!

A Glasslip-ot viszem - Gary

A Sabagebu-t végül is viszi valaki?

Off:
Nem tudom, mintha olvastam volna, hogy az adminokat érdekelné az elmúlt évek-szezonok animék listájára a “Ki mit fordít”-ból, amit még az AA tartott számon. Nos ITT fellelhető a Ctr + F segítségével :smiley: Ha felesleges írtam, akkor bocs miatta :smiley: Csak gondoltam szólok.
U.I.: Egészen biztos vagyok benne, hogy rossz helyre írtam, és így hirtelen nem tudom, hogy hová kellett volna :smiley:

OFF:
viszont pár topicot nem találok. tehát nincsen meg mindegyik szezonos itt az archívumban.