2014. ősz

Black Ryuu Team:

  • Ai Tenchi Muyo! (kérdőjeles)
  • Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise

Ahogy a sorozatot, úgy a Love Stage!! OVA-t is visszük C,:
(Köszönöm a listához adást előre is!~~ >3<)

Ugyan szeptember 27… de ez simán mondható őszinek, és a nyáriban sincs!

Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo
myanimelist.net/anime/25731/Cros … u_no_Rondo

Cross Ange őszi, nem nyári (ezt beszéltük már a nyári topic-ban). Csak az első rész előzetesen lesz levetítve valami esemény keretében. A TV-ben októbertől fog menni.

Fel fog kerülni, egyébként is azon gondolkodtam, hogy a túlnyomó részt a másik szezonban nyúló (kb. 70%-ban) sorozatokat átrakom ide. Ha jól emlékszem, akkor a Terra Formars ilyen, ha leszámítjuk a Cross Angét.

Terra Formars az MX csatornán indul a hónapban, nem “mozis” vetítésként. Ezért írtam rá, hogy tulajdonképpen ráfoghatjuk nyárira.

[quote=“LGGABOR”]

Terra Formars az MX csatornán indul a hónapban, nem “mozis” vetítésként. Ezért írtam rá, hogy tulajdonképpen ráfoghatjuk nyárira.[/quote]

A lényeg az lenne, hogy valami rendszer szerint menjen a besorolás, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, hogy miért van abban a szezonban. Szóval ezért pakolom inkább át, aztán innentől ez az elv fog érvényesülni, hogy ahol a sorozat több ideig fut, az lesz a szezonja.

Hmm ezt én úgy képzelem el, ha mondjuk nyári szezon végén indul egy sorozat, benne lehetne a nyári topicban, aztán majd átkerülne az őszibe, de úgy, hogy a nyári végén ott lenne: “ezek átkerültek az őszi szezonos topicba - link a topicra” és egy felsorolás - mindenféle linkek nélkül.
Mert mondjuk megvárni a második-harmadik részt, mire az ember rávághatja, hogy igen, ezt vinni szeretném… érted…
De te vagy a főnök.
Mert itt a fórumon az lenne a lényege, hogy még indulás előtt mondhassák a csapatok, hogy mit szeretnének vinni, aztán az első epizódok után úgyis kiderül, hogy hogyan alakul még a “ki mit visz most aztán tényleg” dolog.

[quote=“x0Ayumi0x”]Hmm ezt én úgy képzelem el, ha mondjuk nyári szezon végén indul egy sorozat, benne lehetne a nyári topicban, aztán majd átkerülne az őszibe, de úgy, hogy a nyári végén ott lenne: “ezek átkerültek az őszi szezonos topicba - link a topicra” és egy felsorolás - mindenféle linkek nélkül.
Mert mondjuk megvárni a második-harmadik részt, mire az ember rávághatja, hogy igen, ezt vinni szeretném… érted… [/quote]

Amit írtál, az akkor lesz jó, amikor két szezonban van a sorozat. A hátránya viszont, hogy egyenként át kellene néznem, melyik lóg át a másik szezonba, szóval lehet, hogy valami segítőt magam mellé kéne vennem erre a szezonosok kezelésénél.

Üdv, Nihil vagyok az Anime Hunter-től.

A felesleges oversub-ot elkerülendő, Dragon beleegyezésével mégse vinném az Ookami Shoujo to Kuro Ouji és a **Rakuen Tsuihou: Expelled From Paradise ** animéket.
Ellenben a **Yamada-kun to 7-nin no Majo (OVA) **-t felvenném, mert arra nem jelentkezett senki.

A Black Butterfly Team őszi szezonos állása:

  • Love Stage! OVA
  • Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Yuru Yuri OVÁ-t viszi majd a Press One Gogo.

Saten Anime Manga lemond a Trinity Seven-ről és helyette a Gundam Build Fighters Try-et visszi.

Ki lehet minket húzni az alábbiak mellől:
¤ Akatsuki no Yona
¤ Orenchi no Furo Jijou
¤ Sora no Method

Domo!

Otaku Forum projektben vinni fogjuk a Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo-t.

Zahuczky Sub Team-nél, biztos az
Ai Tenchi Muyo!
Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo
Amagi Brilliant Park

Még részünkről biztos a
A Kanojo ga Flag wo Oraretara OVA,
A Seirei Tsukai no Blade Dance Special.
És az Anime Sekai Team-el közös a Kiseijuu.

Összevonva. /Dex/

Hiányzik a listából:
[ul]]Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken/:m][/ul]

[quote=“junpet”]Hiányzik a listából:
[ul]]Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken/:m][/ul][/quote]

Pótoltam, köszi.

A Press One Gogo viszi az Akuma no Riddle OVA-ját. :slight_smile:

A Danna ga… sorozatra mehetünk kérdőjellel. Első rész dönti el.