2014. ősz

Saten Anime Manga egyedül visszi tovább a Shigatsu-t

Az Anime Sekai Team is egyedül viszi tovább a Shigatsu wa Kimi no Uso c. animét.

Ezt is hozzá lehet csapni:
Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing

[quote=“junpet”]Ezt is hozzá lehet csapni:
Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing[/quote]

Hozzáadtam, köszi.

Most már biztos h a Girlfriend (Kari) című animét az Anime Raptors sem viszi!

Jelenteném, hogy a Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo animét az OtakuCritics is viszi.

Sorry, hogy csak most szóltam de Zsotika kolléga az első pár részt megvárva döntött így. :smiley:
Valószínűleg BD csere is lesz ahogy elnézem az Openinget meg pár képet. :smiley:

u.i.: Dex: Majd beírnál minket a fordítói topicjába is? Meg a másik csapatot aki OtakuFórumon kívül viszi ha jól látom ők sincsenek beírva. Köszi! :slight_smile:

Yo!

Mi pedig a Hybrid Child-ot a YaoiOrdennel közösen visszük. Majd írjátok be őket mellénk. Köszi! :slight_smile:

Megvolt.

Hali az AnimeHunter viszi még Akatsuki no Yona-t is majd írjátok be köszi :slight_smile:

A** Beater Fansub** viszi még a Girlfriend (Kari)-t

Ki lehet húzni, amikhez beírattam magam, egyiket sem viszem:
Denki-gai no Honya-san
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru

Bonjour♪ Koiaji Pâtisserie
----> Anime Center + Otaku Critics közös.

Az OtakuForum fordítani fogja még a Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru-t kár lenne ha senki sem forditaná.

Hali az Anime Hunter a Terra Formars-t dobná. Köszi

Illetve a Fate/Stay Nightnál és a Parasyte-nál (Kiseijuu) kéretik az AH&RRFs-t ketté venni. A közös projekt része megszűnt, a két csapat egymástól külön folytatja a továbbiakban.

A Terra Formarshoz nyugodtan írjatok engem. Leváltam az AnimeHuntertől.
Folytatni fogom a cenzúrázatlan változattal a munkálatokat, és az R-RFs-en fogom publikálni őket.

[quote=“Durii”]A Terra Formarshoz nyugodtan írjatok engem. Leváltam az AnimeHuntertől.
Folytatni fogom a cenzúrázatlan változattal a munkálatokat, és az R-RFs-en fogom publikálni őket.[/quote]

Ez most mit jelent? RRFs-es égisz alatt, vagy csak ők rakják ki, mert nem ugyanaz a kettő. Arra következtetnék, hogy az utóbbi, de azért megkérdezem…

[quote=“Dex”]

[quote=“Durii”]A Terra Formarshoz nyugodtan írjatok engem. Leváltam az AnimeHuntertől.
Folytatni fogom a cenzúrázatlan változattal a munkálatokat, és az R-RFs-en fogom publikálni őket.[/quote]

Ez most mit jelent? RRFs-es égisz alatt, vagy csak ők rakják ki, mert nem ugyanaz a kettő. Arra következtetnék, hogy az utóbbi, de azért megkérdezem…[/quote]

A Ricz/Ronin Factories -t írd. Tehát az “RRFs-es égisz alatt”.

Dex, a(z):
Uchuu Senkan Yamato 2199: Hoshimeguru Hakobune,
DRAMAtical Murder OVA

Projektek, ahogy jelöltem őket, átszállnak Ricz Roninra. AnimeHunter-t húzd ki.

A Terra Formars-t az animehunter.hu mégis vinné mert találtunk rá embert. Kösz