2015. ősz

Hali!

Az Anime Sekai Team jelen pillanatban a következő animéket tervezi vinni:

  • Comet Lucifer
  • Diabolik Lovers More Blood

A mi projektjeink a következők lesznek:
K: Return of Kings és Owari no Seraph 2nd Season

  • Hidan no Aria AA, de ezt csak a későbbiekben tudjuk elkezdeni fordító hiánya miatt. Viszont közös projektre vevők vagyunk :slight_smile:

Uraharashop még:

Owari no seraph 2
Kowabon
Kagewani

Akkor, ha már itt vagyok

Foglalnám a következőket a következő csapatoknak:

Zahuczky Sub Team

Cardfight !! Vanguard G - Gears Crisis-hen
Shinmai Maou no Testament BURST

Otaku Forum

Comet Lucifer

[quote=“Arma”]Akkor, ha már itt vagyok

Foglalnám a következőket a következő csapatoknak:

Zahuczky Sub Team

Cardfight !! Vanguard G - Gears Crisis-hen
Shinmai Maou no Testament BURST

Otaku Forum

Comet Lucifer[/quote]

  1. Ez nem foglalósdni
  2. Te melyik csapat tagja vagy? Zahuczky Sub Team vagy Otaku Forum? Kitalálom: egyik sem. Mindenki a saját fordítását jelzi, más nevében nem szoktunk jelezni.

Majd ha az illetékes csapatok jelzik, akkor beírom. Így nem.

[quote=“junpet”]

[quote=“Arma”]Akkor, ha már itt vagyok

Foglalnám a következőket a következő csapatoknak:

Zahuczky Sub Team[/quote]

Cardfight !! Vanguard G - Gears Crisis-hen
Shinmai Maou no Testament BURST

Otaku Forum

Comet Lucifer

  1. Ez nem foglalósdni
  2. Te melyik csapat tagja vagy? Zahuczky Sub Team vagy Otaku Forum? Kitalálom: egyik sem. Mindenki a saját fordítását jelzi, más nevében nem szoktunk jelezni.

Majd ha az illetékes csapatok jelzik, akkor beírom. Így nem.[/quote]

OF-nél van egyébként, gondolom mellette bedolgozik a ZST-hez, szóval releváns posztoló.

[quote=“Ricz”]

Cardfight !! Vanguard G - Gears Crisis-hen
Shinmai Maou no Testament BURST

Otaku Forum

Comet Lucifer

  1. Ez nem foglalósdni
  2. Te melyik csapat tagja vagy? Zahuczky Sub Team vagy Otaku Forum? Kitalálom: egyik sem. Mindenki a saját fordítását jelzi, más nevében nem szoktunk jelezni.

Majd ha az illetékes csapatok jelzik, akkor beírom. Így nem.
OF-nél van egyébként, gondolom mellette bedolgozik a ZST-hez, szóval releváns posztoló.[/quote]

Akkor elnézést kérek. A “foglalnám” szó kiverte a biztosítékot, biztosra vettem, hogy nem hozzáértő (értsd: fordító), hanem olyan Hippo-szerű alany, aki a fórumon garázdálkodik és rájön néha az 5 perc. Még egyszer elnézést, beírom a listába.


Új TV-sorozat hozzádva:
[ul]]Mini Van 2nd Season (hozzáadva: 2015.09.20) - /:m]
]Pokemon XY&Z (hozzáadva: 2015.09.20) - /:m][/ul]

Elnézést kérek, ha nem tetszik a kifejezés, de egyébként igen, mindkét csapatnak tagja vagyok, és nem, a legkevésbé sem azért vagyok itt, hogy bárkivel trollkodjak.

Egyébként csak mondanám, a nyári szezonra is iratkoztam fel mindkét csapat részére, méghozzá az Akagami no Shiraykihimével és az Overlorddal. Rá is kereshetsz, ha nem hiszed el.

Zahuczky Sub Team részére:
-Onsen Yousei Hakone-chan

Sziasztok!
Az OtakuCritics részéről a következőkön gondolkodom:

  • Concrete Revolutio: Choujin Gensou

  • Dance with Devils

  • Heavy Object

  • Kyoufu! Zombie Neko

  • Valkyrie Drive: Mermaid

Egyelőre mindegyik mellé mehet az OtakuCritics kérdőjellel.
Ezek közül maximum kettőt választok majd ki, miután láttam az első részeket, és viszem majd a szerencsés kiválasztota(ka)t. :slight_smile:
Ha bárki már most úgy érzi, hogy bármelyikben társulna, szívesen fogadom!

[quote=“x0Ayumi0x”]Sziasztok!
Az OtakuCritics részéről a következőkön gondolkodom:

  • Concrete Revolutio: Choujin Gensou

  • Dance with Devils
    [/quote]

Ezeknek örülök! Már azt hittem, senki sem karolja fel őket. :slight_smile:

Értesüléseim szerint a Comet Lucifer közös projekt lesz a Black Ryuu Teammel. Tehát Anime Sekai Team & Black Ryuu Team-re javítsd. Köszi!

Akkor legközelebb úgy is írjátok hogy közös. Mert mindkét csapat jelezte a fent említett animét, de egyikőtök sem, hogy közös. :slight_smile:

[quote=“junpet”]

r közös projekt lesz a Black Ryuu Teammel. Tehát Anime Sekai Team & Black Ryuu Team-re javítsd. Köszi!
Akkor legközelebb úgy is írjátok hogy közös. Mert mindkét csapat jelezte a fent említett animét, de egyikőtök sem, hogy közös. :slight_smile:[/quote]

Akkor még nem volt közös. :slight_smile:

Az AnimeRaptors neve biztosan mehet az alábbi cuccokhoz: Urawa no Usagi-chan Special + Big Order!

A normál őszi anime sorozatok eldöntése pedig még egy picit várat magára, de hamarosan azok is eldőlnek, melyek nagy valószínűséggel ezek közül fognak kikerülni:
[spoiler]Lance N’ Masques
Heavy Object
Gakusen Toshi Asterisk
Utawarerumono: Itsuwari no Kamen
Hidan no Aria AA
Ore ga Ojou-sama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite Gets♥Sareta Ken
Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai
Valkyrie Drive: Mermaid[/spoiler]

[quote=“MidoriNoMe”]

r közös projekt lesz a Black Ryuu Teammel. Tehát Anime Sekai Team & Black Ryuu Team-re javítsd. Köszi!
Akkor legközelebb úgy is írjátok hogy közös. Mert mindkét csapat jelezte a fent említett animét, de egyikőtök sem, hogy közös. :slight_smile:
Akkor még nem volt közös. :slight_smile:[/quote]

Fáradt voltál, mi, junpet? :smiley: Ahogy Midori is írta, később lett megbeszélve, hogy közös lesz.

Üdv egyéni fordítóként ez lesz az első szezonom a K-Return of Kings-et szeretném vinni[spoiler](az első évadot és a mozifilmet az Anime Sekai-on adtam ki)[/spoiler] a weboldal sajnos még nincs kész de HunravelSub név alatt fog futni addigra…

Az Ore ga Ojou-sama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite Gets***:heart:***Sareta Ken mellé mehet az Anime Center & Anime Sekai Team neve kérdőjellel. A fordító az 1. rész alapján dönt.

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider: US&AA közös projekt lesz.

Akkor minket nyugodtan kihúzhattok. Nem viszem. :slight_smile: