2015. ősz

A Garasu Team úgy döntött , hogy beválalja az Osomatsu-san c. animét bár biztos, hogy nem lesz mindig hétre kész
:3.

Az Itoshi no Muco-t biztos fordítom, és ha senki nem jelentkezik a GochuUsa-ra, akkor azt is, szóval ez még kérdőjeles. Egyedül viszem őket, tehát csak Cickányt írj melléjük. Köszi! :slight_smile:

Elállok a Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteirutól. Kihúzhattok mellőle. Jó munkát hozzá a másik két csapatnak! :slight_smile:

Most már biztossá vált, hogy a Valkyrie Drive: Mermaid lesz az AnimeRaptors 02.számú Projektje!
Úgyhogy, kérlek tüntess fel ez az anime mellett is!

Ore ga Ojou-sama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite Gets♥Sareta Ken

Ki lehet húzni mellőle minket, sajnos beigazolódott az első tippem: nem ez az, amire “vágytam”.

Helyette a Tantei Team KZ Jiken Note című animét csináljuk,
de csak Anime Center csapatnevet kérnék a cím mellé.

Kihúzhattok minket a Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai mellől. Nem visszük.:slight_smile:

A Hikaru Fansub, nemrégiben alakult, ezeket fogja vinni:
-Kagewani
-Komori-san wa Kotowarenai
-Kowabon
-Shinmai Maou no Testament Burst (Első évadát a csapat egyik tagja már lefodította)

A Beater Fansub viszi a következőt - Lance N’ Masques

SaiyanRivals is back in the game!
Noragami Aragoto: Namida Fansub-Saiyanrivals közös projekt lesz (OVA-val együtt).

Beírhattok minket a Dance with devils mellé kérdőjelesen.

A második évados belevágásba: Nekem sem esett jól, mikor a Log 2. évadába csak úgy belevágtak se szó, se beszéd. Nem tiltok én el senkit egy folytatástól, ha meg akarja csinálni, de illene szólni. De egyébként én sem értem, mi a jó abban, ha nincs minden egy fedél alatt. Engem irritálna már a tudat is. De hát na. Én maximalista vagyok. XD

Tantei Team KZ Jiken Note című animet viszem, Romangika-t be lehet mellé írni.

ha már úgyis szétoffolták előttem…

“Az oldal romantikus mangak magyarra fordításával foglalkozik. Rajongói fordítást találhattok itt.”
----->Ez anime, nem manga! :smiley:

Az UraharaShop - AnimeAddicts közösen viszi a **Mobile Suit Gundam Iron-Blooded Orphans **c. animét.

Mivel az előbbi vitáról lemaradtam, engedjétek meg, hogy egy apró megjegyzést tegyek annak margójára:

[quote=“Daikirai 2015.04.08. 17:31”]AnimeGun részéről ami biztos: Diamond no Ace: Second Season
Kérdéses: Punchline[/quote]

A 75. rész után jelentették be a második évadot.

Köszöntem!

Tuti visszük a Dance with devils-t. Mehet mellőlünk a kérdőjel. Köszi! :smiley:

**Dance with Devils **- Jézus Krisztus… szupersztár!!! Hiszen ez egy musical! Nem-nem! Biztoshogynem!
Nem viszem!
Ki lehet húzni mellőle az OtakuCritics-et!

A fentebbi kirohanásokról:
[spoiler]Gyerekek! A speedsub az speedsub. Pont. Megvannak az előnyei és a hátrányai is. Nem kell ezen semmit sem kritizálni, hozzátenni, vagy elvenni. El kell fogadni úgy, ahogy van. Csípi a szemed? Hát görgess tovább! Vagy alakítsd saját szájad íze szerint és hozd létre újra! :slight_smile: A történet akkor sem lesz jobban a tiéd, mint bárki másé az eredeti írón kívül. Calm your giant breasts pls! Peace![/spoiler]

Yo!

A Kagewanit nem visszük sem mi, sem az AA, viszont az UFO Gakuen no Himitsu közös lesz AA-val.

Jk-Meshihez és Fushigi na Somera-chanhoz irjátok oda hogy Yuki mert viszem
Anitore Exhez és Monster Strikehoz és a hacka Dollhoz pedig kérdőjelet majd szólók mikor eldőntőttem viszem e őket.

Oshiri Kajiri Mushi 4 th Season ez nincs a listában és mehet hozzá a kérdőjel

  • SaiyanRivals kicsit megkésett, de felvesszük a Valkyrie Drive: Mermaid-ot. Felvetődött már korábban, de el is vetettük ember híján (ezért nem jeleztem), viszont most szereztünk hozzá tagot.
  • Illetve World Trigger: Isekai kara no Toubousha Anime Center-SaiyanRivals közös lesz.

Egy kis változás történt a Valkyrie Drive: Mermaid Projektet illetően, ugyanis az AnimeRaptors+BeaterFansub közös Projektje lesz!