2015. tavasz

Sziasztok!

Részemről az alábbi sorozatokat fogom vinni:

Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki - nincs még a listában, de elvileg áprilisra van bejelentve.
Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru. Zoku

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu mellé mehet a nevem kérdőjelesen. Ha tetszik, és ha belefér a szabadidőmbe, akkor valszeg vinni fogom.

Kisebb változás még a Haru-subs részéről.

A Plastic Memories-t az AnimeHunter-rel visszük közösen.

Valamint még kérdéses a Nagato Yuki-chan no Shoushitsu.

Kis helyzet jelentés! A Shokugeki no Souma közös projekt lesz Riczékkel de csak miután Godzi befejezte a Wich Craft Work-öt.
És akkor is csak akkor ha az ainme hozzá a várt szintet, tehát továbbra is ?-jeles a dolog viszont közös projekt lesz ha lesz! :smiley:

Mi még mehetünk az Ame-iro Cocoa és a Persona 3 the Movie 3: Falling Down mellé. Köszi! :slight_smile:

Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ide való, mivel 2012óra fut…
High School DxD OVA 3.része most jött ki, gondolom, hogy az SR és az AC csinálja, de azért a biztonság kedvéért szeretnék róla meggyőződni!

[quote=“gresident”]Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ide való, mivel 2012óra fut…
High School DxD OVA 3.része most jött ki, gondolom, hogy az SR és az AC csinálja, de azért a biztonság kedvéért szeretnék róla meggyőződni![/quote]

Ha nem 3. részről beszélnénk, hanem külön OVA-ról, akkor sem ide jönne, hanem a még futó, téli szezonba :smiley: De mivel folytatás, ezért felesleges feltüntetni külön.
Szerk.: Mondjuk még nem néztem meg, hogy pontosan hova is illik, de miért épp ezt hagynánk ki, ha már eddig minden megvan? :smiley:

Nem passzolna ide, úgy képzeld el ezt a fórumrészt, mint amolyan előzetes jelzés (vagy tájékoztatásnak is nevezhetjük), hogy ki és mit fog csinálni az adott szezonban. Tehát ha 2012 óta fut, akkor valószínűséggel van már rá csapat, de ha nincs is, akkor is simán lehet neki témát nyitni, nem kell ide beírni.

A Triage X és Kekkai Sensen animét az Anime Sekai Team is fogja vinni.

A Black Butterfly a következő animékhez írható:

  • Ore Monogatari

[quote=“waka”]Superion üzeni, csak még nem sikerült beregiznie:
“A Superion Fansubs (vagyis én) 101%-ban viszi a Digimon Tri.-t. <3”

Szóval igen. :smiley: Én magam nem viszek semmit.[/quote]

Megerősítem, valóban így van. :slight_smile:

yo o/
Ha megkérlek oda firkantod ezek mellé az Anime Sekai nevet?
**- Houkago no Pleiades (TV)

  • Mikagura Gakuen Kumikyoku**

Digimon Adventure Tri biztos Otaku Forum projekt.
Lupin III-on még elgondolkodom, de lehet hagyom Riczéknek. :smiley:

Az OtakuCritics nevében:

Denpa Kyoushi mellől ki lehet húzni minket, nem győzött meg a PV-je, nem viszem.
Narudoma mellől pedig ki lehet venni a kérdőjelet, biztosan viszem.
A Vampire Holmes mellé is mehetünk kérdőjelesen, első két rész dönt.

[quote=“LGGABOR”]

[quote=“gresident”]Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ide való, mivel 2012óra fut…
High School DxD OVA 3.része most jött ki, gondolom, hogy az SR és az AC csinálja, de azért a biztonság kedvéért szeretnék róla meggyőződni![/quote]

Ha nem 3. részről beszélnénk, hanem külön OVA-ról, akkor sem ide jönne, hanem a még futó, téli szezonba :smiley: De mivel folytatás, ezért felesleges feltüntetni külön.
Szerk.: Mondjuk még nem néztem meg, hogy pontosan hova is illik, de miért épp ezt hagynánk ki, ha már eddig minden megvan? :smiley:[/quote]

Most jövök a megnézéséből meg a MAL-ról. Ennek kapcsán most a következő a helyzet:
Az előző két OVA a sima DxD OVA. A most megjelent a DxD New OVA, mivel a 2. évad 13. részként jelentették meg. Szóval a téli szezonhoz kéne hozzáírni.

Jelenleg a Zahuczky Sub Team neve biztosra csak az
Amagi Brilliant Park Special és a
**Shinmai Maou no Testament OVA **mellé mehet. :smiley:

Szerk.: Illetve biztos még a Danna ga nani wo…2 is.
Szerk. 2 : A Kiniro Mosaic Második évadja is biztos! :smiley:
(Sok lesz a szerkesztés… XD)

**OtakuCritics **és a Black Butterfly közösen fogja vinni a Houkago no Pleiades (TV)-t plusz előtte megcsináljuk az Ovát is majd természetesen! És ezzel azt hiszem le is tudtuk a listánkat. Maximum annyiban változhat hogy valami más is közös projekt lesz.

Ja és a Punchline-hoz bele lehet írni hogy OC és **SoulSociety **közös lesz szintén de elvileg csak akkor viszik a srácok ha AA nem viszi. Szóval ? jelesen mehet ez is.

Újabb változás nálunk! A Punchline-t tuti visszük SoulSociety-val.
Az Arslan Senki-t pedig nem visszük.

Hali!

Ezt nem találtam a listában, pedig elvileg ide tartozik: Yuuyake Dandan. Majd írjatok be mellé minket kérdőjelesen. Köszi!

Sziasztok,
a Press One Gogo neve mellé mehet: Hello!! Kiniro Mosaic :wink: