2015. tavasz

A Shokugeki no Souma biztos lett a Ricz/Ronin Factories & OtakuCritics párosától.
A Gunslinger Stratosszal még várok egy részt.

SaiyanRivals nem viszi a Kekkai Sensen-t, kihúzhattok minket.

Az OtakuCritics nevében:
A Vampire Holmes-t viszem, egy rész után eldöntöttem, hogy akármilyen szörnyű is lesz, viszem ezeket a háromperces kis szösszeneteket :slight_smile: Ki lehet venni a kérdőjelet.

Danke schön és sok locsolót! :smiley:

Mégis tudjuk vinni az Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love Revolutions, úgy hogy még oda be lehet írni minket.

Ayumi néni úgy döntött, hogy bejön neki a Plastic Memories így vinni fogjuk mint **OtakuCritics **természetesen. :smiley:
Első rész még ma várható!

A Plastic Memoriest és a Re-kan!-t végül nem visszük. Kihúzhattok minket mellőlük. Köszi!

Úgy döntöttünk, hogy a Kekkai Sensentől elállunk.

Lehet kicsit későn szólok, mivel tegnap éjjel(vagy ma hajnalban? - a franc sem emlékszik percre pontosan XD) kiadtuk már a Kekkai Sensen első részét, ebből következik, hogy biztosan visszük, így kivehető mellőle az első részes kérdőjel. :smiley:

Namidától elmehet a kérdőjel, viszik. Első részt már kiadták!

Áthelyezve a Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka topikból. /Dex/

És ezt miért nem írtad be a Szezonos topicba? Ha már egy másik csapat nevében írsz, akkor tedd meg nekik azt a szívességet, hogy nem végzel fél munkát, mert így inkább csak megkavarod őket (főleg, hogy Namida a művek topicjaiba nem ír, ha esetleg nem vetted volna eddig észre). Téged akartak megválasztani a szezonos topic fő emberének és most meg elfeledkezel arról? Szép…

Áthelyezve a Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka topikból. /Dex/

Megvárom az ő visszajelzésüket, mert nem tudhatom, hogy esetleg nem az x-edik rész után döntenek.

AnimeGun részéről ami biztos: Diamond no Ace: Second Season
Kérdéses: Punchline

Yo!

Igen, valóban visszük a Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka-t, szóval kivehetitek a kérdőjelet mellőlünk. Köszi! :slight_smile:

(Megjegyzem, tényleg nem írogatunk az animés, mangás topicokba.)

szezonos topicban nem jártam.
csak láttam az animének a topicjában, hogy kérdőjellel vannak csak ott, gondoltam oda beírok.
amúgy meg nem tartom számon, hogy ki hova ír, és hova nem.

(ha már megemlítetted: lehet hogy szó volt róla, de nem vállaltam volna…)

A Haru-subs mégis vinni fogja a Arslan Senkit és a Kyoukai no Rinnet, és mellette még a Re-Kan!-t.
Valamint a levehető a kérdőjel a Kekkai Sensenről, Shokugeki no Soumaról, Yamada-kun to 7-nin no Majoról.
És ki húzhattok minket a Plastic Memoriesnél, úgy látom még nem lettünk szétválasztva az AnimeHuntertől, mert még sem akartak közös projektet.

Azért nem lettetek szétválasztva, mert mint Lyuze is írta, nem volt egyértelmű, hogy a másik nem készít hozzá feliratot egyáltalán, vagy lesz, de csak AH-s és Harus külön-külön.

Kiderült, hogy még egy projekt befér még szezonra. Ez a Houkago no Pleiades (TV). Ha már anno az ONA-t is vittük :smiley:

US viszi még a Mikagura Gakuen-t is.

Lehetséges, hogy az US-ből gergoking és én mint egyéni fordító (Lonely as a “waka”) közösen megcsináljuk a Conan mozifilmet.

Etotama mellől mehet a ? jel mert tuti visszük. Nagyon beteg egy anime.
Érdekes lesz magyarítani a poénokat az tuti. :smiley: