2017. nyár

ami jó nagy hülyeség, mert nem duplikáció! Mivel az eredeti mű az kínai, 13 perces és 13 részes évadokból áll. Ez a japán verzió pedig 26 részes és japán szinkronnal lesz ellátva + újra lesz vágva! de akkor már értem, hogy miért nem tudtam betenni PTW-be az új adatlapját. :open_mouth:

  • Shoukoku no Altair
    ---------> ehhez beírhatnál minket!

Sziasztok!

US-ot beírnátok kérlek a Jikan no Shihaishához? Köszi :slight_smile:

A Ricz/Ronin Factories beírható
kérdőjelesen
a **Princess Principal **mellé
valószínű, szezon után esek neki.

[quote=“Raisen”]

ami jó nagy hülyeség, mert nem duplikáció! Mivel az eredeti mű az kínai, 13 perces és 13 részes évadokból áll. Ez a japán verzió pedig 26 részes és japán szinkronnal lesz ellátva + újra lesz vágva! de akkor már értem, hogy miért nem tudtam betenni PTW-be az új adatlapját. :open_mouth: [/quote]

Ha így van, akkor idővel majd bekerül mind MAL-ra, mind ide. :smiley:

Új TV-sorozat hozzáadva:[ul]
]Violet Evergarden (hozzáadva: 2017.07.03.)/:m]
]Mahoutsukai no Yome (hozzáadva: 2017.07.03.)/:m][/ul]

[quote=“junpet”]Új TV-sorozat hozzáadva:[ul]
]Violet Evergarden (hozzáadva: 2017.07.03.)/:m]
]Mahoutsukai no Yome (hozzáadva: 2017.07.03.)/:m][/ul][/quote]

Ezek ősziek, csak az Anime Expón kapott elővetítést az első részük.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni. - Anime Center (?)
-----> innen kihúzhatsz…

Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou -
-----> …ide pedig felvéshetsz minket!

Halihó!

A Haru-Subs viszi még a Tsurezure Childrent és a Koi to Usot. :slight_smile:

Hirtelen felindulásból elkövetett szezonális cucc megkezdése megtörtént a részemről, így a fennálló bizonyítékokkal alátámasztott tett megköveteli azt, hogy az AnimeRaptors név kikerüljön az **Isekai Shokudou **című cucc mellé! :smiley:

Yo!
AST mehet a következők mellé még:

  • DIVE!!
  • Skirt no Naka wa Kedamono Deshita
  • 18 if

Hali. Szeretném ha beírnátok az Shoukoku no Altair mellé. Köszi.

Megint néhány animét túl sok csapat viszi pl: Kakegurui,Koi to Uso(3) , Fate/Apocrypha mindegyiket 3-4 csapat viszi tök fölöslegesen. Ezért számomra 4-5 jelentősebb úgy tűnik,h. kimarad pl. Jikan no Shihaisha(be van írva egy csapat,de jó szokásuk,h. majd egyszer csak), Princess Principal, Vatican Kiseki Chousakan, Saiyuki Reload Blast, . Isekai wa Smartphone to Tomo ni. még nem kezdődött,de általában ezt a kategórikát szokták vinni. The Reflection na ez egy nagy ? valószínű ez sem kap.
Pedig a mostani szezonból kevesebb jó anime van, de mégis pont a jók maradnak ki.
Aho Girl, Tsuredure Children, Netsuzou TRap, Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou, Konbini Kareshi, Hina Logi: From Luck & Logic ezeket a középszerű gyenge animék helyet a fent említett sorozatokat kéne vinni.(lányok kíméljenek nem szeretem a full romantikus cuccokat)Nem csak én gondolom így.
A tavaszi szezonból kb. 20 anime volt nagyszabású és mégis rendesen felkarolták a csapatok,de most a nyáriból csak nálam legalábbis 13 számoltam ami még erős középszerű v. jó kategóriába tartozik ebből 4-5 van veszélyben.
Meg most az őszi szezonban 15 animét számoltam,ami a jobbak közé tartozik és aggódhatok melyikből nem lesz semmi.

[quote=“papamaki”]Megint néhány animét túl sok csapat viszi pl: Kakegurui,Koi to Uso(3) , Fate/Apocrypha mindegyiket 3-4 csapat viszi tök fölöslegesen. Ezért számomra 4-5 jelentősebb úgy tűnik,h. kimarad pl. Jikan no Shihaisha(be van írva egy csapat,de jó szokásuk,h. majd egyszer csak), Princess Principal, Vatican Kiseki Chousakan, Saiyuki Reload Blast, . Isekai wa Smartphone to Tomo ni. még nem kezdődött,de általában ezt a kategórikát szokták vinni. The Reflection na ez egy nagy ? valószínű ez sem kap.
Pedig a mostani szezonból kevesebb jó anime van, de mégis pont a jók maradnak ki.
Aho Girl, Tsuredure Children, Netsuzou TRap, Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou, Konbini Kareshi, Hina Logi: From Luck & Logic ezeket a középszerű gyenge animék helyet a fent említett sorozatokat kéne vinni.(lányok kíméljenek nem szeretem a full romantikus cuccokat)Nem csak én gondolom így.
A tavaszi szezonból kb. 20 anime volt nagyszabású és mégis rendesen felkarolták a csapatok,de most a nyáriból csak nálam legalábbis 13 számoltam ami még erős középszerű v. jó kategóriába tartozik ebből 4-5 van veszélyben.
Meg most az őszi szezonban 15 animét számoltam,ami a jobbak közé tartozik és aggódhatok melyikből nem lesz semmi.[/quote]

No, azzal kezdeném, hogy az általad említett animékhez miért van több felirat: mert egyértelműen népszerűbbek, mint a többi. Az első hármat, amiket említettél, én is nézem, míg a következő hatot nem is tervezem.

Ez lehet, hogy nagyképűen fog hangzani, de pl. a Kakegurui Yoru féle felirat szemét, a Kiseki nézhető, viszont mi is csináljuk a Ricz/Ronin Factories-nál, és véleményem szerint még egyedül is simán jobb feliratot tudnék összedobni, mint a másik két csapat együtt.
A Koi to Uso Yoru féle felirata megint csak szemét, az Anime Sekai-é nem tudom milyen, de a Haru-subs is csinálja, és szerintem az lesz a legjobb választás.
A Fate Yoru felirata szintén szemét, az a másik, aminek a nevére már nem emlékszem, még szemetebb, az Anime Sekai-éban láttam két orbitális félrefordítást, szóval őket sem ajánlom, viszont Ricz kívülről fújja az egész Fate univerzumot, és ő is fordítja, tehát a legjobb választás ismét a Ricz/Ronin felirata.

Tudomásul kell venne, hogy nem mindenki ugyanazokat szereti, amiket te. Például szerintem a mostani szezonos animék krémjéhez van, vagy lesz felirat, az más kérdés, hogy milyen. Nem várhatod el, hogy szezononként minden le legyen fordítva, hiszen a számuk szezonról szezonra egyre csak nő, és ugye a nép nagy része a népszerű cuccokra megy rá, mert vagy azok a jobbak általában, vagy e-péniszt akarnak növelni. Ha tudnád, hány anime van a listámon, amikhez vagy egyáltalán nincs, vagy csak valami szutyok magyar felirat van…

A lényeg tehát: a többség által jónak tartott animékhez mindig lesz valamilyen felirat, a többihez meg talán majd egyszer. Amúgy meg a Netsuzou Trap kurva jó. :stuck_out_tongue:

Köszönjük az értékelést. Vinni fogjuk, mivel én fordítom. Eddig egy felfüggesztett, félbemaradt projektem nincs. (Max rajtam kívülálló okokból, minthogy a mangákhoz nincs angol fordítás még.) Köszönöm.

Szeretném megkérni a kedves fórumozókat, hogy máshol folytassák a beszélgetést. :slight_smile:

Köszönöm!

Sziasztok!
A Gamers című animét én viszem.
Az első rész kész is van, beírnátok a blogom mellé? (Haku’s Playroom)

Új TV-sorozat hozzáadva:[ul]
]Yukai na Animal Bus 2nd Season (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m]
]Catchy-kun no Nice Catch! (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m][/ul]

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:[ul]
]Haikyuu!!: Tokushuu! Haru-kou Volley ni Kaketa Seishun (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m]
]Escha Chron (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m]
]Yume ga Sameru made (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m]
]Hataraku Saibou (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m][/ul]

Új Mozifilm hozzáadva:[ul]
]Haikyuu!! Movie 3: Sainou to Sense (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m]
]Haikyuu!! Movie 4: Concept no Tatakai (hozzáadva: 2017.07.15.)/:m][/ul]

[quote=“Raisen”]Hajimete no Gal - Anime Center (?), Anime Sekai Team
-----> erről az animéről kéretik lehúzni minket…

**Nora to Oujo to Noraneko Heart - **
-----> erre pedig felvésni![/quote]

A Nora to Oujo to Noraneko Heart-ra én is vevő lennék, ha szüksége van rám bárkinek bármiben.

A Karadasagashi mellé is mehet a Ricz/Ronin Factories!

Lektort szívesen fogadok! :3

A Kakeguruiról lemehet tőlünk a kérdőjel, a Made in Abyss-t pedig visszamondjuk.

Escha Chron mellé nyugodtan mehet az AnimeRaptors név, hiszen naon szeretem az ilyen kis cuki apróságokat.