2017. ősz

Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru

Ez kihúzható a listáról, eltolták 2018 tavaszi szezonra!
MAL cikk az ügyről
.
.
más:

Mahoutsukai no Yome7 (hozzáadva: 2017.09.02.) - ~~Anime Center & ~~ Haru-Subs & Ricz/Ronin Factories

junpet: Itt ne hagyj bent minket, végleg húzz ki, H-S & Ricz fogja vinni, mi nem!

Köszönöm a jelzéseket!

Úgy látszik a markdown kényes: nem lehet szóköz a kihúzandó szöveg előtt/után, különben nem alakítja át. :upside_down_face:

Saten fansub elvállalja a Inuyashiki animét :slight_smile:

UQ Holder!: Mahou Sensei Negima! 2 - UraharaShop viszi!

A Netojuu no Susume című cucc mellé biztosan mehet az AnimeRaptors & Miami Fansub páros!

Új TV-sorozat hozzáadva:

Mivel a Black Clover (TV) fordítóinak száma igen csak megugrott. (AA, IndeedAnime, és még 2 kérdőjeles) így mi ettől a projekttől visszalépünk.

Szomorú hír továbbá, hogy a Dia Horizon is valami 5 perces CGI horror lesz. Nem tudom mit fogunk kezdeni fele…

Viszont így a következő animokat szemeltük ki pótlásnak a Guddo-FanSub részéről:

  • Animegataris

  • Ousama Game The Animation

Látom itt lehet/“illik” jelezni az esetleges fordításokat, úgyhogy részemről beírható az Osake wa Fuufu ni Natte kara.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Nos mint írtam, meglátjuk, hogy mit tudunk kezdeni a Dia Horizon (Hi)-val. Nos. Semmit. Ez részünkről nem érdemel fordítást, így ettől a projekttől is visszalépünk.

A Blend S anime mellé mehet: Angel Style és Riana
Köszönöm!

Természetesen, a Net-juu no Susume Special rész mellé is mehet az AnimeRaptors & Miami Fansub páros!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Az Imouto sae Ireba Ii mellé még odavéshet valaki.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

A Just Because! és a Konohana Kitan biztosra vehető a részünkről.

Sziasztok!

Bocsánat a késői note-ért:

US vinné a Mahou Tsukai no Yome-t, + a 3 előzmény OVA-t is (nem naprakész kiadással)

Üdv,
Behri

Tegnap szóltak, hogy jött valami Garo sorozat.
SaiyanRivals egyelőre kérdőjelesen beírható a Garo: Vanishing Line mellé. A kérdőjel csak azért, mert valószínűleg még nincs rá lektor, ezért nem tudom, hogy közös projekt lesz-e vagy csak simán SR.

Köszi :slight_smile:

Edit: Oh, ha már itt vagyok, akkor Lostorage Conflated WIXOSS: Missing Link mellé szeretném beiratni az Anime Sekai Team-et.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Már biztos:
Garo: Vanishing Line tisztán SR munka lesz.