2018/2019. tél

Szeretném ha beírnátok a Golden Kamuy 2nd Season OVA mellé is. Még az elsőhöz sincs rendes videó se felirat, de egyszer majd biztos lesz.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

MIndketten visszalépünk tőle.
Haru-Subs egyedül fogja megcsinálni.

Igen, Raisen már jelezte, de én is megerősíteném, Haru fogja vinni az It’s My Life-ot, és AC-Guddo visszalép.

Új TV-sorozat hozzáadva:


Edit:2018.12.07.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ehhez természetesen beírhatsz minket.

A 3 Psycho Pass Movie mellé mehet a Haru-Subs, köszi!

Yo!

Namida mehet az Ame-iro és a Love Live movie mellé! Domo! :slight_smile:

Sziasztok!
Us a Boogiepop wa Warawanai-t is viszi.

(Valamint, ha AC biztos viszi a Revisions-t, arról lemondok a javukra, vagy lektornak bejelentkezek, ha lehet még/nincs még rá ember)

Hogy teljes legyen a kép, akkor a Gaikotsu Shotenin Honda-san OVA-hoz is be lehet minket írni.

Revisions Raisen projektje, ő csak fordítani szokott. Ha meg tudtok egyezni, akkor a formázást elvállalhatom. Mindenesetre angol felirat is mostohának tűnik. Netflix licenszelte le, vagyis eképzelhető, hogy hivatalos angol feliratot nem fogunk kapni hozzá egyhamar (múlt héten néztem rá Siriusra, még mindig nincs fent). Ma meg már ritka, hogy valami értelmesebb fansubber vállal OTLt.

1 kedvelés

Új Mozifilm hozzáadva:

Sziasztok!
Ha bepótoltuk az elmaradásunkat akkor le szeretnénk foglalni, a Egao no Daika animét!
/Nemzeti Anime Fanok/

Ha ti viszitek, vagyis vinnétek a Revisionst, akkor szívesen átadom nektek. Egyelőre ki akartam várni egy normálisabb , többet mutató előzetesig.

Egy újabb sori fordítása már nem férne bele az időmbe, mert úgy sakkoztam ki a dolgokat, de lektorálni szívesen beállok :slight_smile:

Kisebb változás: A Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Anime Center-SaiyanRivals közös lesz.

Köszi :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Trinity Seven Movienál változás történt. Haru és Miami közös felbomlott, Miami egyedül viszi, és Anime Center & Daikirai közös lesz.

A W’z sorozathoz és specialhoz is beírható a Jinsei :slight_smile: