2018. tavasz

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ennyi változásról szeretnék ezennel szólni:

Sajnos nem tetszett a Tachibana-kan to Lie Angle című cucc, így ki lehet húzni mellőle.

Viszont a Harusokkal meg lett beszélve, hogy a Nobunaga no Shinobi: Anegawa Ishiyama-hen cuccot megcsináljuk eredeti felállásban, de csak szezon után lesz kiadás belőle!
Tehát AnimeRaptors&Haru-Subs nyugodtan mehet mellé!

Shiyan Pin Jiating cucc pedig akkor lesz csak elvállalva, ha lesz hozzá egy elfogadható angol sub, úgyhogy oda kérdőjelesen mehet az AnimeRaptors!

Kihúzhatjátok a kerdőjelet, én viszem a Megalo Box-ot.

Köszönöm

Új TV-sorozat hozzáadva:

Sziasztok! US vinné a Megalo Boxot is. Köszönjük :slight_smile:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

High School DxD Hero változás: Anime Center & Guddo-FanSub & SaiyanRivals közös lesz AnimeGuddoRivals néven.

High School DxD Hero-hoz mehet a nevem, köszi! :slight_smile:

A Comic Girls mellől kihúzhattok minket, esetleg majd off-ban 1x megcsináljuk.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

MAL felvette a tegnap leadott DxD 00. részt specialként. Bár még kavarodás van, mert a sima évadot még nem módosították 12 részre (csodálkoztam is kb egy héttel ezelőtt, hogy 13 részt írtak, mert 12 részesek voltak eddig az évadok), de szerintem ezt fel lehet venni ide a specialokhoz: High School DxD Hero: Taiikukan-ura no Holy - MyAnimeList.net

AC-GF-SR trió mehet is mellé.
Köszi :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ha már Ryosuke-kun nem viszi, akkor minket beírhatnál a Tachibana-kan to Lie Angle című animéhez!

Domo!

A Shiyan Pin Jiating holtbiztos projektté lépett elő, így kérdőjel nélkül maradhat az AnimeRaptors név mellette!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Donten ni Warau Gaiden: Shukumei, Soutou no Fuuma mellé mehet a Namida. Domo!

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Kakuriyo no Yadomeshi-hez mehet a nevem, túlságosan megtetszett. Jövő héten szerintem egyben kiadom a részeket, formázva, OP/ED-del, köszi.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Lostorage Conflated WIXOSS - Anime Sekai Team

Úgy néz ki, mégis kiadom SR neve alatt is, tehát légyszi írd át Anime Sekai Team & Saiyanrivals-ra.
Köszi :slight_smile:

1 kedvelés