2019/2020. tél

Kihúzhatóak vagyunk a Murenase mellől. Sajnos nem nyert meg magának túlzottan :smiley:

Új TV-sorozat hozzáadva:

A Muranase! mellé felírható az R/RFs. Dottrisnak megtetszett, és végül is, miért ne…

Szép estét!

A Taiho Sub beírható a Nekopara mellé. Előre is köszönöm!

Új TV-sorozat hozzáadva:

Plunderer miért lett lehúzva, amikor mostani szezonos? :open_mouth:

Mert az előző szezon idejének végén elővetítést kapott, a MAL meg ilyenkor átsorolja (ami szerintem nettó f*szság, mert van, hogy félévvel előbb mutatják be az első x részt, rendre valami rendezvényen vagy apropón).

Visszaraktam. Védelmemre szóljék, hogy MAL adatlapon nincs feltüntetve a prescreening, ami általában félkövérrel jól láthatóan észrevehető. Szerintem is hülyeség az ilyen, próbálok odafigyelni rá. Úgy látom már a fórumon is jelezték.

A MAL-ra nem vezették fel (bár az utóbbi időben nagyon ímmel-ámmal kerülnek fel az ilyen infók), ellenben az AniDB epizódlistájánál ott szerepel, illetve az is, hogy a speciális elővetítés 3 részt érintett, ebből 2 került ki hivatalos YouTube csatornára is. Nagyon bíznak benne, mert ez elég erőszakos ajánlgatás így önmagában. :smiley:

Hello ismét! A Natsunagu! mellé is felírhattok! Előre is köszi.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Az A3! mellől elmehet a kérdőjel, visszük. Köszi. :slight_smile:

Majutsushi Orphen Hagure Tabi
című anime mellől kihúzhatnál minket, sajnos nem olyan lett, mint amilyenre számítottam…

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

22/7 - AdasiX & Beater Fansub közös

Mushikago no Cagaster

ehhez beírhatnál kérdőjellel. Netflixes cucc, kérdés, hogy adnak-e hozzá egyből magyar feliratot is, vagy érdemes lenne csinálni?! szóval még a jövő zenéje… majd kiderül.

Lesz hozzá valszeg. A trailert lefordították magyarra.

Egyik szemem sír, másik nevet. Ez a Netflix dolog jó is, meg rossz is.
Na, sebaj, egy “bepróálkozást” megért. Akkor valószínűleg tárgytalan…

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Ehhez képest az Ultramant is megcsinálták, de végigtolom attól még. A bizalmam irántuk kábé a nullához konvergál.