2019. nyár

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok! Cop Craft-nál változás történt. Seiji kiszállt a projektből, és más vette át a fordítását, név szerint Dynas. Be tudnátok úgy írni, hogy Daikirai & Seiji (1-3) és Daikirai & Dynas (4-12)? Már ha 12 részes lesz a sori, de valszeg igen. :smiley:

Erre nem készítettem fel az alkalmazásomat, így sajnos ez nem fog működni. Hármasban mehettek, vagy akár 10-is közösbe is, viszont ilyen nagyon egyedi megjegyzések sajnos nem lehetségesek. Egyébként is nagyon ritka, hogy közösnél megjegyzés lenne. Szerintem maradjon mindhármótok neve, vagy ha nagyon zavar, hogy a kolléga kilépett, akkor kihúzhatjuk. Szeretném felhívni újra a figyelmet, hogy ezen listák a fordítóknak készülnek, attól függetlenül. hogy a fogyasztóknak is nagyon hasznos.

Megértéseteket köszönöm!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Persze, így is tökéletes, köszönöm szépen!

Új Mozifilm hozzáadva:

Sziastok! UraharaShop még a két alábbi animét szeretné vinni a szezonból. Vistaboy csapattársunk kedvet kapott hozzájuk :slight_smile: (A Railgun 3 is tervezettben van nála)

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ezt viszi majd az R/RFs.

Ahh, most láttam meg. Hero Mask 2019-hez mehet US kérdőjelesen. Az első évad se volt nagy dobás, belenézünk, mielőtt elkezdenénk. :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Shao Nu Qian Xian Ren Xing Xiao Ju Chang - Ez mellé mehet az R/RFs. Technikailag már elkezdtük, gyakorlatilag konstans egy relatív tiszta forrásért való küzdelem.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ehhez is mehet a Nightorizon FanSub:

  • Gochuumon wa Usagi Desuka??: Sing for You

Ehhez beírhatsz minket, Anime Center projekt lesz, ahogy az előző évadok.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva: