2019. ősz

Sziasztok! Nightorizon-FanSub részről mehet megint csak 99%-osan, de kérdőjelesen a Houkago Saikoro Clubhoz. 1-2 héten belül valószínüleg véglegessé válik mindkét projektünk.

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather - UraharaShop kérdőjelesre mehet. Köszi!

Sziasztok!
A Hotaru no Yoru Fansub mehet a Stand my Heroes: Piece of Truth-hoz és kérdőjelesen az Assassins Pride-hoz (azt lehet együtt fogjuk vinni egy csapattal, csak még nem kaptunk választ).
Köszi!

Sziasztok megint!
Közben kaptunk választ és lebeszéltük a dolgokat,így az Assassins Pride-ot közösen fogja vinni az Ausagari és a Hotaru no Yoru Fansub.
Köszi!

Sziasztok!
Remélhetőleg ez az utolsó üzi^^", de a Hotaru no Yoru Fansub mehet kérdőjelesen a Babylon-hoz. (Az első rész fog dönteni véglegesen a sorsáról.)
Köszi :smiley:

A Babylon mellé beírható, az Ausagari & Angel Style. Közös projekt lesz. Illetve, egy újabb mozi mellé beírhatóak vagyunk. Az csak Angel Style lesz, a mozi pedig: Kimi dake ni Motetainda.

Hali, a Beastars 100% :slight_smile:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Pet mehet FeedtheGeek-hez kérdőjelesen. ha nem lesz BL elem belevíve(mangában nem láttam elvileg), akkor esélyes…

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok!
Az Ausagari szeretné visszamondani a Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia fordítását,
helyette a PET-et vinnénk. Köszi!

Jó hát ezután, én már nem viszem. Direkt kinéztem, amit senki se visz, mert utálom a drámát MO fansub szinten, hát akkor hajrá… csak aztán jó legyen…

Bocsi Ranma. :frowning: A fordítónk nehezen választott. De te amúgy is csak kérdőjelesre mondtad, tehát még az sem biztos, h csináltad volna, ha mi nem. Neki meg ez a stílus az, ami bejön. De miért is ne vihetné kettő csapat is? Sok animével előfordul, minket biztosan nem zavarna.

Nem gond. Csak en ilyenkor mar elvesztem a motivaciot. Meg amugy is… ha egy ajto bezarul kinyilik harom masik

Yo!

A Namida Fansub a Chihayafuru 3-at viszi majd. Beírnátok minket mellé?

Köszi!

Sziasztok! Na most már nem húzom tovább az időt, a Houkago Saikoro Club és a Rifle is Beautiful is 100%. Valamint csapatunk bővülésének köszönhetően a Val x Love animét is vinni fogjuk. [Nightorizon-FanSub]

Az Actors: Songs Connection kérdőjelesként mehet az Ausagarihoz. Még megnézem az első részt, de a trailer alapján nem tűnik rossznak.

Hi. A Granblue Fantasy 2. évad mellé kérdőjelesen beírhattok

Új TV-sorozat hozzáadva:

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

  • ettől elmehet a kérdőjel, viszem - visszük!