2019. ősz

Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru hiányzik.

Szép napot! A Nightorizon-FanSubot beírnátok a Null Peta és a Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen című animékhez? Valamint említettem már, de a a Houkago Saikoro Club és a Rifle is Beautiful mellől is elmehet a kérdőjel. Köszi! :smile:

Beírhattok a Black Fox-hoz, már ki is adtuk. Hirtelen kaptam a fordítást, hogy lektoráljam le, ezért nem jeleztem előre.

Beírhatóak vagyunk, a No Guns Life mellé :slight_smile:

Az Actors: Songs Connection mellől törölhető a kérdőjel. Visszük. Köszi. :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok, szeretném megcsinálni a Chuubyou Gekihatsu Boyt, de nincs lektorom hozzá :frowning: Valaki nem szeretne becsatlakozni? :slight_smile: Lehet, hogy csak szezon után csinálnám, szóval nem sürgős.

Új TV-sorozat hozzáadva:

@daikiraii96 köszönöm szépen, de úgy alakult, hogy mégis lesz rá lektor a csapatból :slight_smile:

Chuubyou Gekihatsu Boy UraharaShop projekt lesz

Nightorizon-FanSub beírható a Kandagawa Jet Girls mellé is! :smile:

És újra itt vagyok! Már sokadjára e topic alatt, de a Nightorizon-FanSub a Z/X Code: Reunion mellé is beírható!

A Mirai-FanSub mehet a Chuubyou Gekihatsu Boy mellé!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Hello! Az Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai! 3 mellé felírhattok! Előre is köszi.

Ehhez a cucchoz biztosan mehet az AnimeRaptors név, mivel a sorozatához is volt közöm!

Granblue Fantasy The Animation Season 2 = Ehhez a cucchoz is mehet AnimeRaptors név, de ezt egyéni tempóban tervezem készíteni, nem heti kiadásban!

Sword Art Online: Alicization - War of Underworld - Uraharashop (?)
Kivehető a kérdőjel, biztos a projekt.

Köszi :slight_smile:

A Null Peta animéhez beírhatnál minket (Anime Center), köszi!

Ha jelzed, akkor beírlak.

@junpet beep boop beep. RyosukeKun -t megállította a rendszer valami buta alapértelmezett beállítás miatt, így az ő hozzászólása csak most látható, mert voltam olyan figyelmes és eltávolítottam a “flagelést” róla. Ez csak egy “notification” hsz neked, hogy nehogy lemaradjon az AR bejelentése a listáról.

@Hughes hmm… Eddig is láttam RyosukeKun bejegyzéseit, be is kerültek a listába. A lényeg, hogy minden rendben. :smiley: Köszi! :wink: