2020/2021. tél

Sziasztok, a Wotaku ni Koi wa Muzukashii animéhez jönni fog egy új OVA február 26-án, sajnos a MAL-on nem kapott külön projektlapot, de szeretnénk jelezni, hogy ehhez is el fogjuk készíteni a feliratot. Köszi! /US

Onnanokoval elkészítjük a WIXOSS Diva(A)Live-t későbbi, valószínűleg februári kezdéssel. Viszont gőzöm sincs, hogy milyen név alatt vagy hogy ki lesz a lektor xD Egyelőre szerintem mehet a SaiyanRivals, aztán két hónap alatt úgyis kialakul… az is lehet, hogy csak itt nyitok topicot neki.

Az Anime Center részéről:

Valamint:

A SorozatKovacs mégsem viszi el a Tenkuu Shinpan animét.

Sziasztok, a következőkhöz beírhattok:

  • Rezero (Haru közös)
  • Horimiya
  • Mushoku Tensei (Kérdőjeles. Első rész után döntünk)

Sziasztok! A SorozatKovacsot az SK8 hoz beírhatjátok.

Sziasztok!
Csak jelezném, hogy Dr. Stone - FeedtheGeek projekt nem US.

Bocsi, javítottam20.

Sziasztok!
Én 2021-ben egyelőre csak a The Way of the Househusband / Gokushufudou animét tervezem vinni. :slight_smile:

1 kedvelés

@Dorci_YamaNeko Sem MAL-on sem AniDB-n nincs pontos dátum, csak annyi, hogy 2021. Ez a topik kifejezetten a téli szezonra specializálódik. Ha úgy adódik és a téli szezonban fogják vetíteni az animét, akkor bekerül ide és beírlak.

1 kedvelés

Sziasztok!

Minket beírhattok a 5-toubun no Hanayome ∬ mellé kérdőjelesen.

Shin Chuuka Ichiban! 2nd Seasonhoz is felírsz légyszíves? :smiley:
Köszi!

Yo!

Namida beírható az alábbiakhoz:
Log Horizon: Entaku Houkai - lehet AA-val közös lesz
Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Kimluck-hen

Domo!

Sziasztok, a Kazoku Subs lemond a Mushoku Tenseiről, helyette visszük a Skate-Leading☆Stars-t.

1 kedvelés

Log S3 AA-val közös lesz most már biztosra :slight_smile:

2 kedvelés

Szia @junpet látom kihùztál minket a Mushoku mellől, köszönöm! Beìrnád a csapatot a Skate-Leadinghez? Köszi! :slightly_smiling_face:

Szia!
Beírnál minket a Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari animéhez?

Hello!
Az animegun-t beírod a: Kemono Jihen animéhez?
Köszi

Szia az Ore dake Haireru Kakushi Dungeon is beírhatsz kérdőjelesen. Kizárólag, akkor visszük, ha rajtunk kívül nem akarja senki sem.
Ha mégis, akkor odaengedjük az illető javára :grin:

Yo, kihúzhattok minden projekt mellől.