2020/2021. tél

Az ONA-kat is visszük, ugyanùgy az Angel-Style-al!

Az Első Galaktikus FanSub részéről:

  • Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Erre az Anime Center odaírható, mert ez a 24.9 rész és kiadták.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Sziasztok, beírnátok a I★Chu: Halfway Through the Idol mellé? Előre is köszönöm szépen! :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Ez most csak elővetítés volt, majd áprilisban jönnek a részek. Érdekes, hogy a MAL a mostani szezonra írja… Nem egy nagy cucc, csak a szokásos 5 perces részek. Habár nem teljesen a mi műfajunk, mivel többen is megkerestek minket ezzel kapcsolatban, szerintem majd megcsináljuk valamikor…

A MAL az elővetítéseket mindig abba a szezonba írja, amelyikben premiereznek, mert nekik csak ez az egy dolog számít. Amúgy az AniDB is az elővetítés dátumát jegyzi fel azokhoz a részekhez, amiket elővetítenek. És már volt is ebből kavarodás nem egy, de azért csak megtartották ezt a nonsense nyilvántartást.

1 kedvelés

:rofl: Hát, végül is nem oszt, nem szoroz. Csak meglepődtem, mikor betámadtak minket, hogy ugye fordítjuk, mikor rakjuk már ki, stb… Aztán amikor utánanéztem, láttam, hogy igazából még sehol semmi. Kicsit félreérthető az embereknek, hogy erre a szezonra írja… ¯_(ツ)_/¯

Üdv!
A Re:Zero S02 Part 2 mellé mehet a Black Ryuu Team.

BD-t fordítjuk majd belőle… valamikor. ^^’

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok!

Ha nem adnak ki hozzá feliratot, vagy nem lesz olyan jó, akkor csináljuk a B: The Beginning Succession-t, ahogy az első évadot is :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva: