2020. ősz

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sók sikert a munkához .

1 kedvelés

Új Mozifilm hozzáadva:

Sziasztok! A Burn the witch már biztos részünkről :slight_smile:

Nekiálltunk az Inu to Neko Docchi mo Katteru to Mainichi Tanoshii című animének, ezt a cukiságot kár lett volna kihagyni. :heart_eyes::grin:
/Nanashi/

1 kedvelés

Végül nem fogom vinni a Kimi to Boku-t szòval kihuzhatjátok a nevemet onnan

Sziasztok, beírnátok a Hypnosis Mic: Division Rap Battle - Rhyme Anima mellé? Előre is köszönöm szépen! :slight_smile:

1 kedvelés

Dogeza de Tanondemita (hozzáadva: 2020.09.28.) - Anime Center

hát ez sajnos egy nagy baromság, úgyhogy kimarad :frowning:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Kimi wa Kanatahoz beírhatsz :grin:
Érdekesnek tűnik a sztori, már csak az a kérdés, hogy mikor jön rá, majd felirat.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Mehet hozzánk ez a kettő is:
Yingxiong Zai Lin
Qin Xia
Nem most visszük, max. januárban, addig vége is lesz mindkettőnek :smiley:

Sziasztok! Mi sajnos csak most találtunk rá erre a felületre és már belekezdtünk szezonos animék fordításába :confused: Szóval, a HaMiTeam elkezdte fordítani:

  • Hanyou no Yashahime
  • Yuukoku no Moriarty

Nemsokára szeretnénk belekezdeni:

  • Taisou Samurai

Jövőbeli terveinket/tervezett projekteket nem ide, hanem a csapat közleményben írtam le.

Nem kell megvárnotok míg belekezdtek a fordításba, nyugodtan lehet jelezni a tervezetteket is, ha már van szezonos topik. Szezonos topikot a szezon kezdete előtt 1 hónappal szoktam készíteni, vagyis a következő 2019/2020. téli szezont majd december elseje környékén fogom nyitni.

Ezek a topikok nem a foglalósdi miatt készülnek, hanem pont ellenkezőleg, hogy az egyes csapatok könnyebben alakíthassanak ki közös munkákat. Pl egyik csapat jelzi, hogy fordítaná X animét, de nincs formázó, akkor lehet hogy egy másik csapat betársul és segít a formázásban.

1 kedvelés

Értem. Köszi a segítséget és a tisztázást! :blush: :blush:
Tegnap még tanakodtunk ketten és 2 animét már 100% vállalnánk a téli szezonból: Az egyik egy film: Yes ka No ka Hanbun Ka, illetve egy sorozat: Horimiya. Ezek mellett még maradna a közleményben említett Josee, the Tiger and the Fish. +lemondtunk a Taisou Samurairól. (idő hiányában). (Kénytelen voltam ide írni, nem tudtam az előbbibe beleszerkeszteni).

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva: