2022. nyár

Szia Junpet!

A Mamahaha anime mellől kihúzhatsz minket. Nem szeretnénk túlvállalni magunkat, így az nem férne bele az időnkbe sajnos.

Köszi! ^^

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Szia junpet!
A Dark-Subs részéről még ezek várhatóak a nyáron:
Saikin Yatotta Maid ga Ayashii
Soredemo Ayumu wa Yosetekuru

Sziasztok,

A MagyarAnime csapata a következőket fogja vinni:

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) 2nd Season
Kakegurui Twin
Shadows House 2nd Season
Soredemo Ayumu wa Yosetekuru
Engage Kiss
Kanojo, Okarishimasu 2nd Season
Kinsou no Vermeil
Tonikaku Kawaii: Seifuku
Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta
Kuro no Shoukanshi
Yofukashi no Uta
Saikin Yatotta Maid ga Ayashii
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka IV

Őszintén, nem lesz ez egy kicsit sok? :upside_down_face:
Fansub etikettet már meg sem akarom említeni.

13 kedvelés

Üdv!
A Mahou Fansub még beírható az Isekai Yakkyoku mellé.
Köszönjük!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Hali,

Nem lesz sok :slight_smile: De örülnénk, ha némelyik csapat amit elkezd animét azt be is fejezné. Ha betartanánk az etikett sose lenne befejezve sok széria. Mi legalább tartjuk magunkat ahhoz, ha elkezdjük akkor be is fejezzük hiába nem nézik annyian vagy rossz az értékelése.

Például a Mahou Fansub (Masuni-Fansub) is beíratja magát most is, de már az előző szezonból hármat is félbehagyott.
Birdie Wing: Golf Girls Story
Futsal Boys
Shachiku-san wa Youjo Yuurei ni Iyasaretai.

Köszönjük szépen a megemlítést! Etikett ide, vagy oda, mi legalább nem második, vagy negyedik évadokba kezdünk bele. Én rábíznám azokra, akik foglalkoztak a korábbi évadokkal. És részemről ennyi is lenne.

6 kedvelés

Ez nem igazán számítható be nálam épkézláb érvnek. Elég, ha csak lecsekkoljátok a többedik évados animék készítőit/csapatait, hogy aktívak-e (megspórolom, igen), és egyből kiderül, hogy felesleges abból az indokból nekiállni ezekhez a projektekhez, hogy ,mi betartjuk az ígéretünket", vagy , mi időben kiadjuk". Persze olyan is létezik, hogy bizonyos fordító/csapat már évek óta nem aktív, de akkor is két opció fennáll, ráírtok a csapatra, hogy szeretnétek továbbvinni a projektet, vagy megcsináljátok az előző évadot/évadokat. De nem akarom ezt tovább firtatni, mert felesleges.

9 kedvelés

És nyilván azért jelentkeztetek csak és kizárólag az összes létező értelmesebb címre, mert szuperhősként meg akarjátok menteni ezeket az animéket attól, hogy tuti biztos legyen mindenhez végig felirat.
Mahou Fansub (Masuni-Fansub) nevében nyilván nem beszélhetek, de van egy bizonyos fansub, ahol éppen egyéb okok miatt áll több projekt, de nyilván be lesznek fejezve, ha lesz rá kapacitásuk.
Gondolom animés berkekben nem vagytok újak (akár mint nézők), szóval ismeritek a csapatok többségét - akkor ha már megmentőt akartok játszani, olyanra jelentkezzetek, amikre senki. Karoljátok fel azokat! :slight_smile: vagy mint előbb is írták, ha 4.évadot visztek, csináljátok meg a korábbi 3-at is. (Amúgy meg ha jól tudom a Muteki FanSub épp olyan, akik az előző(eke ? )t is csinálták, s be is fejezték)

9 kedvelés

DanMachi-nál igen, Overlord-nál 2. évadtól, viszont ezt megbeszéltem a csapattal, ami vitte első évadtól kezdve, és lehet végül velük lesz közös projekt az etikett betartása miatt. Ha pedig valamiért nem jön össze, akkor az első évadot majd pótolom még idén. MagyarAnime-t viszont én sem értem, mert új csapat, rengeteg félrefordítási hibával, én a helyükben kevesebbet vinnék, és megpróbálnék a minőségre koncentrálni, nem 10-et bevállalni, és összecsapni, de hát ők tudják.

8 kedvelés

Szia junpet!
Kuro no Shoukanshi mellől kihúzhatsz és helyette a Hoshi no Samidarehez írj át.

Köszi!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Sziasztok! Beírhatóak vagyunk még a Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2. évadához, valamint a Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta-hoz. 2 új fordítónk is lett, és ezek melett döntöttek. Classroom of the Elite 1. évadot már elkezdtük pótolni.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Hali! A Catharsis_subs részéről a Bucchigire! van tervben.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Szia!
Ez mellé beírhatsz minket, köszi. :slight_smile:
Kao Ni La Zhanshen Xitong