2022. tavasz

Szia Junpet!

Ha már a filmet is visszük, akkor már a Heroine Tarumono! Kiraware Heroine to Naisho no Oshigoto című animét is megcsináljuk majd. Írj be minket ide is, kérlek.

1 kedvelés

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Szia Junpet!

Megtennéd, hogy kihúzol minket a Heroine Tarumono mellől, kérlek?

Már nem először fordul elő velünk, hogy egy csapat a korábban lesz*rt animéjét hirtelen elkezdi kidobálni, miután mi is bevállaljuk/nekiállunk. Jelenleg egy olyan hölgy teszi ezt, aki a fansubos évei alatt millió bevállalt animéjéből eddig egy-kettőn kívül mindent dobott/félbehagyott, ergo már minden projektjéhez így áll hozzá az ember. Leginkább csak legyintenék egyet, tudjuk, milyenek az emberek… Már megszoktuk… De most a nagy rakat munkán kívül egy rakás pénzt is beleöltem a Blu-Raybe, hogy a fansub-etikett értelmében azt az előzményfilmet is meg tudjuk csinálni a sorozathoz, amiről a jelen posztban említett hölgy nagyvonalúan elfeledkezett. Amit nem rendeltem volna meg/fordítottunk volna le angolra, ha a hölgy rendesen csinálja az animét… Nem is tudom, hogy van-e egyáltalán értelme az egész fórumnak, és annak, hogy mi igyekszünk nem keresztbe tenni másoknak és betartani az etikettet… (Költői kérdés volt.)

Akkor hajrá, pályacsapat kisasszony! Az egész a tiéd, elállunk tőle! De bízom benne, hogy ezek után a film lefordításához legalább nem a mi angol feliratunkat kívánod használni. Jó szórakozást!

1 kedvelés

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok!

Az Angel-Style csapata a következő projektet tervezi vinni innen:
Black★★Rock Shooter: Dawn Fall

A projekt részeit egyben fogjuk publikálni, nem pedig részenként.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Angel-Style és a Kazoku Subs közösen viszi a Birdie Wing. A részek egyben lesznek kiadva.

2 kedvelés

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Az Odd Taxi film mellől lekerülhet a kérdőjel, van extra jelenet a végén. Már időzítés alatt, hogy a nulláról legyen felhúzva.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva: