Area D - Inou Ryouiki

Cím: [size=150]Area D - Inou Ryouiki[/size]
Típus: [size=120]Manga[/size]
http://www.kephost.com/images4/2014/3/1/a1_2014_3_1_lw8vecg6py.jpg
Fordítja: [size=120]OtakuCritics[/size]
Fordító:[size=120] x0Ayumi0x[/size]
Szerkesztő:[size=120] Kuro[/size]
Eddig lefordított fejezetek: 9/?

  1. fejezet lefordítva és nálam van szerkesztésre, ha minden jól megy ma délutánra már elérhető is lesz nálunk. :wink:

A 10. fejezet már kint van az oldalunkon, további fejezetek a hétvégéig várhatóak!

Update…
Na, erre azért büszke vagyok, ezt meg kell mutatnom! :smiley:
PhotoFiltre 6.5.2-vel erre vagyok képes:

Előtte --------> Utána
kepfeltoltes.hu/thumb/140918/Area_D_v02_c16_-001_www.kepfeltoltes.hu.png kepfeltoltes.hu/thumb/140918/Area_D_v02_c16_-001__www.kepfeltoltes.hu.png

[quote=“x0Ayumi0x”]Update…
Na, erre azért büszke vagyok, ezt meg kell mutatnom! :smiley:
PhotoFiltre 6.5.2-vel erre vagyok képes:

Előtte --------> Utána
kepfeltoltes.hu/thumb/140918/Area_D_v02_c16_-001_www.kepfeltoltes.hu.png kepfeltoltes.hu/thumb/140918/Area_D_v02_c16_-001__www.kepfeltoltes.hu.png[/quote]

Lassan már felesleges leszek a csapatba :smiley: Remek munka kollegina.
Csak várjuk ki amíg elérjük az MS féle verziót mert az még durvább szerkesztést produkál :smiley:

Újabb két fejezet kedvenc kis Alter barátainkból. Fokozódnak az események és egy kocsidobáló tini lány is megjelenik. :smiley:

11. és 12. fejezet az oldalon elérhető! Ayumi is hamarosan hozza a nála levőket!

Kész a 13-14. fejezet is, akár online, akár letöltésre!

Közben szükségem lenne egy kis segítségre.
Az imperialscans a 31-ik fejezetig vitte a mangát, ők fordították angolra, az ő scanjeiket használom, mert gyönyörűek.
Az utolsó pár fejezetet már a manga-stream-mel közösen nyomták, aztán 32. fejezettől csak manga-streames verzió van, vízjellel, csak online, semmi direkt letöltés.
Rawokat kerestem, hát találtam elég csúnyácskákat, de ha valaki tudna nekem linkekkel segíteni, [size=150]hol találhatok az Area D - Inou Ryouiki mangához a 28. fejezettől raw letöltéseket, akár torrent, akár direkt, azt megköszönném! Akár Weekly Shounen Sunday rawokat is a 2012 38. számtól felfelé[/size], ha valakinek vannak ilyenek!

Bedobtam gugliba “Weekly Shounen Sunday”-t:
[ul]]mangajap.com/:m]
]raw-cans.net/:m]
]illetve nyaa/:m][/ul]
Nem néztem meg/töltöttem le egyikről se, szóval ha nem jók/már nézted őket akkor sry.

[quote=“x0Ayumi0x”]Kész a 13-14. fejezet is, akár online, akár letöltésre!

Közben szükségem lenne egy kis segítségre.
Az imperialscans a 31-ik fejezetig vitte a mangát, ők fordították angolra, az ő scanjeiket használom, mert gyönyörűek.
Az utolsó pár fejezetet már a manga-stream-mel közösen nyomták, aztán 32. fejezettől csak manga-streames verzió van, vízjellel, csak online, semmi direkt letöltés.
Rawokat kerestem, hát találtam elég csúnyácskákat, de ha valaki tudna nekem linkekkel segíteni, [size=150]hol találhatok az Area D - Inou Ryouiki mangához a 28. fejezettől raw letöltéseket, akár torrent, akár direkt, azt megköszönném! Akár Weekly Shounen Sunday rawokat is a 2012 38. számtól felfelé[/size], ha valakinek vannak ilyenek![/quote]

Nekem megvan angolul MS-től a 77. fejezetig. Manga Downloader a barátod. Lehet több oldalon is keresni. MS is van és a legújabb fejezetig mindet le lehet szedni a progival.

Csak az a kérdés, azokon van-e vízjel? (Amit a Manga Downloader leszedett). Mondd, hogy csak az online olvasóban van vízjel!

Csak az a kérdés, azokon van-e vízjel? (Amit a Manga Downloader leszedett). Mondd, hogy csak az online olvasóban van vízjel!

Köszi, Junpet, ezeket én is néztem, sok a halott direkt dl link, a nyaa-n meg kevés a seeder, de próbálkozom velük.
A semminél több ez is. :smiley: Csak csücsüljön a gépemen, mielőtt minden link meghal hozzá :smiley:

[quote=“x0Ayumi0x”]

Csak az a kérdés, azokon van-e vízjel? (Amit a Manga Downloader leszedett). Mondd, hogy csak az online olvasóban van vízjel![/quote]

Sajnos van ez MS hátrány de azért nem olyan vészes hátrány ez. :smiley: Ha akarod leszedem őket. :smiley:

[quote=“Kuro”]

[quote=“x0Ayumi0x”]
Csak az a kérdés, azokon van-e vízjel? (Amit a Manga Downloader leszedett). Mondd, hogy csak az online olvasóban van vízjel![/quote]

Sajnos van ez MS hátrány de azért nem olyan vészes hátrány ez. :smiley: Ha akarod leszedem őket. :smiley:[/quote]

Akarom! Szedd le őket, légyszi légyszi! (.)
Tisztogatással megvagyok a 17. fejezetig, szóval a 18-adiktól kéne azokat az első meg utolsó oldalakat.
Akkor a 32.-től meg a vízjeleket is ha minden igaz :confused:

Elkészültünk újabb 3 fejezetig. Ha minden jól megy ezentúl heti 3 fejezet várható majd!
OtakuCritics-ről tölthetők/olvashatóak!

Jó szórakozást!

Üdv.
Újabb 2 fejezetet hoztunk nektek! OtakuCritics-ról tölthetitek a 21-22-es fejezetet!

Jó szórakozást hozzá!

Ismét itt vagyunk és ezúttal 3 fejezetet hoztunk nektek. :smiley:
Még 2 fejezet és megvagyunk a 3. kötettel is. OtakuCritics-en elérhető 23-25. fejezet!

Jó szórakozást hozzá!

Kicsit elkésve szólok de a leleményesek már megtalálhatták OtakuCritics-en az újabb 3 fejezetet a Mangából!
Ezzel el is készültünk a 3. kötettel és bele is kezdtünk a 4-be. Már csak 6 kötet és beértük a mangát. :smiley: :laughing:

Jó szórakozást hozzá!

Ayumi elkészítette a 29-30. fejezetet is! Szokásos helyen tölthetőek!

Jó szórakozást!

Újabb két fejezettel jöttünk! Az oldalról tölthető a 31-32. fejezet!

Jó szórakozást!

Sziasztok!

[size=150]Már egészen a 40. fejezetig elkészültünk[/size] a mangával!

**Noby **hathatós szerkesztői segítségének hála, haladgatunk vele rendesen.
Ő talált egy török scan-t, amin nincsen vízjel, ezzel a 69. fejezetig simán jók vagyunk! :wink:

Fejezetek letöltése, vagy Online olvasás (a 32. fejezettől)