Digimon Adventure Tri

Szia! Mikor várható a következő rész? :slight_smile:

Yo! Még be kell fejeznem előtte egy melót, de a jövő héten már biztosan jönni fognak a részek. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm szépen Superion fansubs :slight_smile: nézd miket írtam a weboldaladra ahová a részeket raktad :slight_smile: én megpróbálom lefordítani az új részeket remélem sikerül :slight_smile:

Igazán nem szükséges, haladok a részekkel, csak jóval lassabban, mint terveztem, plusz még kell egy film-méretű videó is, mert az aktuális utolsó részt mindig a filmmel együtt raktam ki.

Oké köszi :slight_smile: áh most én meggondoltam magam mégsem akarom mert tudom hogy te lefordítod amúgy én úgy akartam hogy megkeresem a részeket felirat nélkül aztán ott van az angol feliratosok azokat letöltöm és videoshowwal a felirat nélküliekre magyar felíratokat írok :slight_smile:

Villám sebességgel kész is a 18-as rész. :stuck_out_tongue:
Ja várj, nem villám. Valami más…

1 kedvelés
  1. rész, amikor lassan kezd kialakulni, hogy merre halad majd a következő pár rész.
    Vagy mégsem?! :open_mouth:
1 kedvelés

Akció! 20. rész! Bunyó!

1 kedvelés

Mikor rakod ki a többi részt? Mert már március 5-én kijöttek az utolsó részek.

Sikerült időt szakítanom az ötödik film utolsó részére. Jó szórakozást!

Igyekszem a hatodik filmnek is nekiállni, a szabadidőm függvényében.

Köszönjük Superionnak a fordítást és a sok beleölt munkát.
Sajnos szemmel láthatóan felhagyott a projeckttel, esetleg nincs olyan vállalkozószellemű fordító, aki befejezné a projectet?
Belekezdett egy másik csapat is, de az elejéről kezdték és a 12. részig jutottak, tudom sokan nem szeretik más munkáját folytatni, de most lett 2 befejezetlen fordítás, pedig egyszerűbb lett volna csak befejezni.

Nem hagytam fel vele, csak nagyon nehezen jön össze az idő, energia, és kedv édeshármasa, így a koronavírus hatása miatt meglehetősen nehéz mindennapok során.
De ha történetesen valaki úgy érzi, hogy folytatja/befejezi, természetesen nem harapom le a fejét, borzalmasan elhanyagoltam ezt a projektemet. Is.

1 kedvelés

Akkor bocsi, csak dátumok alapján gondoltam, itt az oldalon nem vagyok túl jártas, AA-n kerestelek volna meg privátban, de láttam ott is rég voltál, gondoltam akkor veszett ügy lenne.

Akkor viszont lelkesem várom a folytatást, befejezést ahogy időd, kedved engedi, nem sürgetés volt, csak nekem is gyerekkorom kedvence volt, szívesen megnézném ezt is, meg a feldolgozást is, amit sajnos a másik csapat szintén félbehagyott a finishbe.
Szóval akkor továbbra is nézegetem az oldalad időnként, hátha. :slight_smile: