Granblue Fantasy The Animation

Lyria Csipkerózsikához hasonlóan mély álomba szenderül, azaz kiadásra került a Granblue 10. része tölthető feliratként + Videós kiadásként!

Reményeink szerint nemsokára érkezik Online formátumban is!

Jó szórakozást!

Ezennel megérkezett a hétvégére szánt második kiadásunk is, mégpedig a Granblue 11. része Online és tölthető felirattal!
Jó szórakozást!

Helyzetjelentés: a Granblue 12. része már utómunka alatt áll! Igyekszünk vele, ahogy csak tudunk!

Kiadtuk a Granblue 12. részét Online + tölthető feliratként és Videós kiadásként!

Kiadásra került a Granblue 13. része is Online + tölthető feliratként + Videós kiadásként!

Ezennel mehet is a részünkről a befejezett cuccok közé!

  1. őszén lesz egy speciál még ugyan belőle, amit eredeti felállásban elvállalunk.

Áthelyezem a befejezettek közé, a speciálnak akár új topicot is nyithattok, de jöhet ebbe a topicba is, ha csak egy epizódról van szó, és nem lesz más a címe merőben, mint a sorozat címe.

Áthelyezve:** #befejezett**

Okés. Én úgy tudom, hogy egyáltalán nem lesz merőben más a címe és mivel egyetlen egy kis Speciál fog csak érkezni, szerintem, jobb ötlet lenne ide berakni, amit majd be is rakok, ha méltóztatik végre megérkezni ez a +1 rész.

Megérkezett a várva várt ráadás rész, mi pedig elkészítettük!

Jó szórakozást ehhez is!

Az év közepén ez fantasy alapú anime első évada kiadásra került BD-sen a saját oldalon!