Hirasawa-FanSub

Sziasztok en is bemutatkoznek mint uj csapat /bar meg jelenleg en vagyok egyedul/ de aki szeretne csatlakozhat fordito/lektorkent weboldalam yamikazefansub.strangled.net

Szia! :smiley: Örülünk, hogy a fordítás világába veted magad :slight_smile: Kitartást kívánok hozzá!
A link nem működik, vagy csak nekem…?

1 kedvelés

Nekem betoltodik. De valoszinuleg nalam van akkor a hiba

Hmm, megpróbálom akkor még később. :smiley:

Szia, sajnos nekem sem működik a link :slightly_frowning_face:

Sok sikert az induláshoz :smiley:
Eleinte nehéz lesz egyedül elkezdeni, főleg egy oldal mellett, de biztos menni fog :grin:

A link nekem se jó még…

1 kedvelés

Hat ha nem jó a link /bár nekem betölti az oldalt/ majd létrehozok eggy fb oldalt ideiglenesnek vagy valamit

Szia ùjra! Szìvesen segìtenèm a munkádat! Nem tudom, hogy egèsz pontosan mit takar a lektorálás, de helyesìrás ellenőrzèsben pèldául tudnèk segìteni. Ezen kìvül örömmel megtanulok bármi mást is.

1 kedvelés

amugy jelenleg a Maou Gakuin amin dolgozok

1 kedvelés

Tévedés. A lektorálás magába foglalja a fordítási hibák ellenőrzését, a helyesírási és elírási hibákat és a mondatszerkezetek ellenőrzését is. Az a legnehezebb poszt.

3 kedvelés

Kis kiegészítés: egyes esetekben az értelmezési hibák javítását is. Lehet jól van fordítva, de van oda egy jobb szó, kifejezés, nyelvi/stilisztikai megoldás.

3 kedvelés

DC szerver: Discord

1 kedvelés

Sziasztok, a szervert èn hoztam lètre. Nyìlván vannak hibái, mert mèg nem csináltam ilyet, de szìvesen fogadok èszrevèteleket, èpìtő jellegű javaslatokat ezzel, ès a fordìtásokkal kapcsolatban is. Ide is felrakom, hogy hogy állnak a projektek, plusz hìreket is. Várok mindenkit, akit èrdekel egy aprò, kezdő fansub csapat. :slightly_smiling_face: