IHNF Csapat

Sziasztok! Ez itt a IHNF CSAPAT kis üdvözlése. (ha lehet így nevezni)

Mivel olyan kevés (khm nem) fordító csapat van Magyarországon, így úgy gondoltam, hogy én is készítek egyet.

Na igen, de én semmihez sem értek. Még egy kávéfőzött se tudok bekapcsolni.
Na, de… anime fordítások…
Szeretnék olyan animéket fordítani, amiket jelen részt szeretem, és egy fordító csapat se fordította.
Teszem azt, Shaman King (2001), amit most épp folyamatosan fordítok.

Viszont, én is beszálltam a szezonális animék-hez, de csak olyanokat fogtam ki, amiket nem fordítanak, és akkor az adott nézőnek nem kell 28x belenézni, hogy akkor most melyik a jó fansub (nem bántás, csak feltevés, szóval nyugi)

Persze… nem vagyok egy profi fordító… nem is leszek az, nem leszek Urahara-Shop vagy Daikirai csapat ,de remélem lehet majd élvezni az én fordításomat.

Elsőként még egy barátommal vagyok a csapatban, aki most elég elfoglalt, így rám maradt az egész szezon… de megpróbálok gyorsan lefordítani.

Szóval még egyszer, sziasztok! ^^

Oldal: https://ihnfcsapat.blog.hu (nem beszólni, hogy blog :D)

2 kedvelés

Sok sikert a csapatnak!

1 kedvelés

Respect Adra, hogy kezdőként nem a hype animékre ugrassz rá, mint egyesek, hanem inkább azokat fordítod, amiket senki.
Sok sikert hozzá! :grin:

1 kedvelés

Animegun nevében üdvőzölek titeket! Sok sikert és kitartást kivánunk nektek!
Bármilyen segitség kel irjatok bátran
Az animegun mindig szivesen segit !
Üdvőzletel Darky14 forditó

1 kedvelés

Azért vannak rajtuk kívűl mások is.xd :smiley: De Kitartást kívánok.
S ne vállalad túlmagadat projekt téren.

1 kedvelés

Gondolom nem akart nekiállni és felsorolni az összes létező normális fansubot xD De attól még, hogy nem írta le, tudjuk, hogy vannak minőségi fansubok, akiket nem említett.

1 kedvelés

Hello,van egy masik weboldala a IHNF csapatnak?A blogos nem mukodik. Vagy mega felirat is eleg,koszi :slight_smile: