Inugami-san to Nekoyama-san

[size=200]Inugami-san to Nekoyama-san[/size]
[size=150]Kezdés: 2014. Április 11.[/size]
[size=150]Epizódok hossza: 3 perc[/size]


A Press One Gogo Team viszi.
1.rész kijött.

Köszönöm szépen.

2.rész is kint van már.

Nem negativ komment az iménti,
De én félek a Press One Gogo -tól.
Sose tudhatom, hogy most melyik oldalon álló azonosnemű animét fogok nézni. Ha netán véletlenszerűen kedvet kapok egyhez, borító alapján. :smiley:

[quote=“Durii”]Nem negativ komment az iménti,
De én félek a Press One Gogo -tól.
Sose tudhatom, hogy most melyik oldalon álló azonosnemű animét fogok nézni. Ha netán véletlenszerűen kedvet kapok egyhez, borító alapján. :smiley:[/quote]

Ezt, hogy érted? :smiley: (bár mi egyértelműen yuri/shoujo-ai animéket(mangákat) fordítunk :stuck_out_tongue:)

Köszönöm szépen a 2. részt.

[quote=“Durii”]De én félek a Press One Gogo -tól.
Sose tudhatom, hogy most melyik oldalon álló azonosnemű animét fogok nézni.[/quote]

De ha te a fiúXfiú oldalról szeretnél fordítást, akkor kitalálunk valamit, nálunk nagyon fontos az olvasók/nézők elégedettsége. ;D

Előre kijelentem, hogy nekem nincs ilyen igényem. A fiú x fiúból csak az jön be, ahol az egyik úgy néz ki, és úgy viselkedik mint egy lány.

3-6. rész kint van. Elérhető itt.

**7. rész **kint van, elérhető itt.

8. rész és 9. rész elérhető. :wink:

10-12. rész kész, kikerült. :wink:

A sorozat átkerülhet a befejezettek közé.

Köszönöm szépen a sorozatot.

[quote=“Gegec”]

[quote=“Durii”]De én félek a Press One Gogo -tól.
Sose tudhatom, hogy most melyik oldalon álló azonosnemű animét fogok nézni.[/quote]

De ha te a fiúXfiú oldalról szeretnél fordítást, akkor kitalálunk valamit, nálunk nagyon fontos az olvasók/nézők elégedettsége. ;D[/quote]

Kösz nem :smiley:
Ha köteleznének effélékben, akkor inkább a Sakura Trick oldalt választom :smiley: