Karen Senki

[size=150]Cím: ** Karen Senki **[/size]
[size=130]Egyéb cím: ** 夏恋戦機 **[/size]
2014 - 12 rész - ONA
Műfaj: Akció, Sci-fi
Történet:
Egy poszt-apokaliptikus, robotok által uralt világban a megmaradt
emberiség felveszi a harcot a gépek lázadása ellen. Karen a 11-es
ellenálló csoport vezetőjeként folyton küzdelemre kényszerül.


[size=120]Fordító: Otaku Critics[/size]: x0Ayumi0x
Videó égető: Kiki015
[size=120]Letöltés[/size]

Már kész a 3. rész is, mivel az oldalunk pillanatnyilag elhalálozott ( :astonished: :open_mouth: még számomra is felfoghatatlan, de eltűnt róla minden hirtelen), ezért egyelőre csak online megtekinthető.

Oldalunk újra üzemel, kész a 4. rész,
élvezhető direkt vagy online.

Üdv, mi a helyzet? Hogy áll a projekt? Az oldalatok egy ideig nem volt elérhető.

Üdv, az oldalunk most szerverfrissítésen esik át, hétvégére már minden a helyén lesz a várakozások szerint.

A projekt parkolópályára került, míg be nem fejeztem a Chaikát, de mivel azzal már végeztem, újra ráfekszek ezekre a rövid epizódokra is.
Folytatás két héten belül biztosan várható, akár dupla-tripla epizód is :slight_smile:

Köszönöm szépen a nagyon gyors és biztató választ

[quote=“x0Ayumi0x”]Üdv, az oldalunk most szerverfrissítésen esik át, hétvégére már minden a helyén lesz a várakozások szerint.

A projekt parkolópályára került, míg be nem fejeztem a Chaikát, de mivel azzal már végeztem, újra ráfekszek ezekre a rövid epizódokra is.
Folytatás két héten belül biztosan várható, akár dupla-tripla epizód is :slight_smile:[/quote]

Üdv
Na ez jó hír! Szurkolók :slight_smile:

A dupla rész már meg is van. Kész az 5. és a 6. rész, mire az oldalunk visszatér (előreláthatólag jövő héten), lehet, hogy a 7. is kész lesz.

Elöljáróban annyit: ez a sorozat egyre jobb!
Ha szereted a filozofálgatós műveket, ez a neked való!
Az 5. részben lesz szó emberek és szellemek, emberek és emberek, valamint emberek és gépek kapcsolatáról is.
A 6. részben megismerhetünk majd egy kellemes karaktert, egy gépet az emberek oldalán. Az epizód Xiaogangtól is tartogat meglepetéseket.

Még pár nap türelmet kérek tőletek! Addig bulizzatok bátran!

[quote=“x0Ayumi0x”]A dupla rész már meg is van. Kész az 5. és a 6. rész, mire az oldalunk visszatér (előreláthatólag jövő héten), lehet, hogy a 7. is kész lesz.

Elöljáróban annyit: ez a sorozat egyre jobb!
Ha szereted a filozofálgatós műveket, ez a neked való!
Az 5. részben lesz szó emberek és szellemek, emberek és emberek, valamint emberek és gépek kapcsolatáról is.
A 6. részben megismerhetünk majd egy kellemes karaktert, egy gépet az emberek oldalán. Az epizód Xiaogangtól is tartogat meglepetéseket.

Még pár nap türelmet kérek tőletek! Addig bulizzatok bátran![/quote]

Szerk.: Az oldalunk él, bár bizonyos letöltéseink még pótlás alatt vannak, de az új projektek és részek felkerülnek egyből.
Tölthető a Karen Senki 5. és 6. része!

Hogy bulizzon így az ember? :laughing:

Hálásan köszönöm a részeket.

Jó időbeosztással minden lehetséges! :wink:

Máris itt a 7. epizód
Direkt letöltésre vagy online megtekintésre

Köszi! Imádom ezt a sorozatott…meg téged is :smiley: :laughing:

Én is egyre inkább kedvelem a sorozatot.
Igaz, hogy rövidek a részek, de mégis annyi érzelmet, és tartalmat (igazi, elgondolkodtató, huszonéveseket is lekötő, megfogó tartalmat) képesek belesűríteni, hogy az valami csodálatos! Még a nem túl tökéletes CGI is megbocsátható így :slight_smile:

Egy héten belül jön a következő rész! Stay tuned! :slight_smile:

Apró közvéleménykutatás: Online jobb nézni az epizódokat, vagy saját gépre letöltve?

[quote=“x0Ayumi0x”]Én is egyre inkább kedvelem a sorozatot.
Igaz, hogy rövidek a részek, de mégis annyi érzelmet, és tartalmat (igazi, elgondolkodtató, huszonéveseket is lekötő, megfogó tartalmat) képesek belesűríteni, hogy az valami csodálatos! Még a nem túl tökéletes CGI is megbocsátható így :slight_smile:

Egy héten belül jön a következő rész! Stay tuned! :slight_smile:

Apró közvéleménykutatás: Online jobb nézni az epizódokat, vagy saját gépre letöltve?[/quote]

Én úgy vagyok vele hogy jobb online mert nem a gépen foglalja a helyet.

A gépen, az online-t vagy DRM-mel védett verziókat bármikor törölhetik akár jog nélkül is.

Az oldalunkon már elérhető a 8. és a 9. rész is, vagy indás csatornánkon megtekinthetitek online.

Az utolsó három részt (10-11-12) március 15-ig egyben fogom majd lökni, addig is várom a 12. rész megjelenését :smiley:

Lehetséges, hogy oldalunk online videós részlege a későbbiekben más vizekre evezik, de egy ideig biztosan lesz Indavideós oldalunk párhuzamosan az új stream oldallal, amely a várakozások szerint beépül majd a weboldalunkba, és a megtekintések után aprópénzt hoz a konyhára :slight_smile:

Ez csak 11 részes nem? 11*11perces! (vagy valami szarkazmus lett volna? :smiley:)

És valóban. Számomra is most derült ki… én meg itt várom az utolsó részt, mert az elején még úgy volt, hogy 12 részes lesz, még azt hiszem, MyAnimelist-en is az szerepelt.
Aztán kezdett gyanús lenni az elmúlt pár napban, hogy 11 van csak, meg amúgy is a “Tizenegyekről” van szó, szóval így lenne logikus, és valóban.
Szóval jön az utolsó két rész hamarosan! Mondjuk most, a hétvégén :slight_smile:

Ejjnye, mindig kifogom ezeket a különleges epizódszámmal operáló alkotásokat. Egyediek, na, jó az. Ez a fétisem :stuck_out_tongue:

Jelentem, elkészült az utolsó két része ennek a méltatlanul szőnyeg alá sepert remekműnek!

Itt a 10. és 11. rész!
Online megtekintés: 10. rész és 11. rész

A projekt ezennel befejezettnek tekinthető.