Kávézó

[quote=“x0Ayumi0x”]A PayPal-lal szórakozok éppen…
ahhoz, hogy lovettát tudjak küldeni (oldalfenntartásra, meg ilyesmi), kell, hogy a PayPal balance-om is annyi legyen legalább, amennyit küldeni akarok?
Más részről van itt egy 766 forintos limit, amennyit küldhetek/kaphatok, ez napi limit?
Meg aztán ha már magánszemélyként vagyok regisztrálva, igazolnom kell magamat… személyivel, vagy útlevéllel, vagy egyéb hivatalos okirattal,
ezen felül pedig a lakcímemet is igazolnom kell valamilyen, a nevemre és a címemre kiállított számlával… ezt lehet lakcímkártya bescannelésével is?

Tapasztalt PayPal-userek segítségét várom :slight_smile:[/quote]

Két módon lehet PayPalt használni, Top Up alatt találod a két lehetőséget, az egyiknél (“in a few days” pont) pénzt utalsz az ottani “számládra”, tehát igen, annyinak kell lennie, úgy kezeld ilyenkor (ezt használom mindig), mint egy mezei bankszámlát, míg a másiknál közvetlenül a sima bankszámládról emel le a PayPal pénzt (ebben nem vagyok biztos, csak hallottam róla). Küldésről tudok csak nyilatkozni, de nekem a több ezer forintossal se volt bajom, limitről nem tudok számlára utalásnál. Valami rémlik, hogy a megerősítetlen fiókoknál van ilyesmi, de ebben nem vagyok biztos, nézz utána a “fiók megerősítésének”. Nekem nem kellett beszkennelnem semmit, csak meg kellett adnom őket, bár már jó pár éves a fiókom, de eddig ilyesmit nem kért.

Arra én is kíváncsi lennék :smiley: Szerdán reméhetőleg kiderül, ismerőshöz elviszem a gépet, vész esetén garancia marad.
Típust asszem elfelejtettem írni: Lenovo G505, 8.1-es winnel. Szobatárs gépén ránéztem a netre, wifi problems névvel van

pár topic. 1-2-öt néztem csak meg, de az egyiknél egy programot írtak felrakásra. De ha problam okozná a hibát, mért fél

évvel a gép megvásárlása után? O.o

WTF: üzenet kérdés előtt visszakapcsolom a netet, majd lefagy a gép. Asszem nálam először fagyott le 8.1-es

[quote=“Grievous”]Arra én is kíváncsi lennék :smiley: Szerdán reméhetőleg kiderül, ismerőshöz elviszem a gépet, vész esetén garancia marad.
Típust asszem elfelejtettem írni: Lenovo G505, 8.1-es winnel. Szobatárs gépén ránéztem a netre, wifi problems névvel van

pár topic. 1-2-öt néztem csak meg, de az egyiknél egy programot írtak felrakásra. De ha problam okozná a hibát, mért fél

évvel a gép megvásárlása után? O.o

WTF: üzenet kérdés előtt visszakapcsolom a netet, majd lefagy a gép. Asszem nálam először fagyott le 8.1-es[/quote]

Hát én kapásból azt mondom a hiba a gépeden van. Win reinstall erősen javasolt, legalábbis én tuti azt tenném.

Nekem is a netem szórakozott ma megint, a szolgáltatóm ismét nincs a toppon. 5 órájukba telt, mire rájöttek, hogy a hiba bizony náluk van.

Én is gondoltam ,hogy a géppel van a gond, 2 különféle net egyszeri tönkremenetele elég ritka esett a nagy számok törvényét nézve :slight_smile:

Ha nálam lenne a lemez, felraknám, de csak pénteken jutok hozzá, remélhetőleg kiderül ma, hogy szerviz-e vagy marad nálam (utóbbi jobb lenne)

Megnézte, előtte még megkérdezte ismerősét, ahonnan van a gép, és ő is hallott hasonló hibáról. Állítgatott rajta ezt-azt, a hibaforrást két dologra szűkítette le: vírus, vagy az Iobit-nak a kis malware progija okozza. A program fél éve van fent a gépen, de most valamiért valamilyen 192-es (vagy 193-as, amik vannak a routereknek) IP-re akart küldeni (saját proxyt generált, asszem így mondta). Most leszedtem a biztonságért, kábel van, wifi egyelőre nincs, de ez inkább a kolinet hibája (mostanában szórakozik eleget mindkét fajta)

Futtass le egy AdwCleaner-t, hátha talál még szemetet. Öcsém egyszer felrakott valamit, sehogy se tudtam kitakarítani, rengeteget gugliztam, egyik módszer sem működött (vagy csak félig), de ez bevált.

Ok, egy Ccleanert lefuttattam, meg majd egy Eusing is menni fog, meg talán az Iobit takarítója (legalább ez működjön, ha a spam védője gondot okozott)

Üdvözletem!

Még pár hónappal ezelőtt döntöttünk úgy, hogy leváltjuk az online megtekintési oldalunkként funkcionáló hulladék indavideót a normálisabb Dailymotion-re, eddig csak a Kyou no Asuka Show első 10 részét raktuk fel. Aztán ma szépen bejelentkeztem, és lám, az összes videó - kivéve a +18-nak értékeltek - “rejected” lett. (Mellesleg korábban az indáról is leszedték ezt az animét.)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy van-e más videómegosztó, aminél nagy valószínűséggel megmaradnának a videóink, és ténylegesen HD-ban lehet megtekinteni őket?

Próbáltad átnevezni? Hd videómegosztót nem sokat tudok. Vuze, Vimeo, Youtube, a Metacafe is tud 720p-t, de hogy megmaradnak hosszabb ideig a videók abban nem vagyok biztos. Esetleg megpróbálhatod a Rutube-t. A Vampire Famiglia oda töltötte fel a videóit és elég jó minőségűnek tűnik.

“Content removed - The video you’re looking for has been removed at the request of its copyright holder, Shogakukan-shueisha Productions.”
Nem lehet már semmit sem csinálni…

Köszi, a felsorolt megosztók közül a Vimeo tűnik a legjobbnak, nem is értem, hogy miért nem jutott az eszembe… :unamused:

Szerk.: Shit, utána kellett volna nézzek… 1 HD videót lehet hetente feltölteni ingyenes accounttal… rohadnának el. :imp:

Szerk. 2.0

Megtaláltam a megoldást: Google Drive. :smiley:

Az tényleg jó. Megnézni és letölteni is lehet.
Az átnevezést úgy értettem, hogy amikor feltöltöd, akkor egy egészen más nevet adsz neki, Úgy általában tovább marad fent, mert nehezebb megtalálni. Ha az anime címével töltöd fel, akkor egy jogvédőnek könnyebb dolga van.

És még okostelefonon (sose szerettem ezt a szót) is meg lehet nézni a videókat, hála a html5-ös lejátszónak, plusz elég kicsi az esélye, hogy letörlik a fájlokat, mivel találtam egy drive-os mappát, amiben 2013-ban feltöltött anime is van, normális fájlnévvel.

Gondoltam, hogy úgy érted, csak azért az elég illúzióromboló, ha valami fura neve van a videónak… legalábbis számomra.

Az inda ősz végén-tél elején kapott egy nagyobb felszólítási hullámot, azért szedegettek le dolgokat. Ilyen volt nekünk a Ronja, amiről tudok. Korábban meg a Pokémon: Pikachu’s Winter Special (1999). Ilyenkor leszarom a dolgot és újratöltöm, mert az a baj az online videólejátszókkal, hogy akárhova mész, az erotika (vagy csak 18+ nevű) csatorna mindenütt külföldről tiltott (pl. az indán) vagy korlátozott elérésű. Ha az indáról nem akarsz valamit leszedetni, akkor úgy fest célszerű lesz az erotika cstornát használni, ami meg egyébként vicces lenne mondjuk egy gyereksztori esetében. Legalábbis el tudom képzelni az ipsét, aki fogja, előcsapja a lompost, hogy “Ohohó! Japán cím, akkor itt makiverem lesz ásva!” aztán végignéz egy átlag Pokémon részt mondjuk, akkor milyen pofát vág. :laughing:
A DM-mel, Vimeóval, de még a YouWatch-csal is az a baj, hogy hiába a jobb lejátszómechanika, mikor előtérben van. Legalábbis jobban előtérben van, mint az Indavideó.

Lehet megváltoztatom a nevem Hughes-ról pushrbx-re. Mit szóltok? :smiley:

Indokold meg, és beszélhetünk róla. :stuck_out_tongue:

Ha holnap elindul az oldal, akkor én a megváltó nevet adom neked.
Keresztre feszítést viszont nem vállalok.

[quote=“Laja76”]Ha holnap elindul az oldal, akkor én a megváltó nevet adom neked.
Keresztre feszítést viszont nem vállalok.[/quote]

De én vállalok karóba húzást. :stuck_out_tongue:

[quote=“Umaitachi”]

[quote=“Laja76”]Ha holnap elindul az oldal, akkor én a megváltó nevet adom neked.
Keresztre feszítést viszont nem vállalok.[/quote]

De én vállalok karóba húzást. :stuck_out_tongue:[/quote]

Én már kilátásba helyeztem, ha hamar nem készül el, akkor úgy hátsón billentem, hogy felrepül a Holdra, de nem hatotta meg, nem vonzza az ajánlatom. Ki érti ezt? :confused:

Pedig ő lehetne az első magyar a történelemben, aki járt is a Holdon… :unamused:

Az adminölelgetéshez tessék sorban állni. :mrgreen: