Kávézó

Nyár van :slight_smile:

Elvileg már jön a jó idő, legalábbis Debrecenben és környékén ma már leszakadt az ég, de a meleg jött utána rögtön :blush:

Bolond egy idő volt ma, de most már legalább nem sülök meg, csak holnap remélem, hogy nem kell a szabadban dolgoznom.

néz valaki itten Trónus harcát?

Néztem, mert ugye már lement az évadzáró epizód. :laughing:

Az nem az, amikor az öregek a budi előtt kardoznak az összetekert újsággal, hogy kié legyen az elsőbbség hasmenéses járvány idején? xD

[quote=“Umaitachi”]

Az nem az, amikor az öregek a budi előtt kardoznak az összetekert újsággal, hogy kié legyen az elsőbbség hasmenéses járvány idején? xD[/quote]

pontosan az…ennél szebben nem is lehetett volna megfogalmazni

Emberek végigolvastam a szezonban induló animék listáját és rövid leírását, nem találok szavakat, hogy mennyire lapos. Mondjuk tény, hogy nyári időszak mindig agyhalál, de akkor is, ez most sok volt.

Én találtam magamnak 16 címet, amiből a szezon végére valószínűleg 9-10 fog maradni, de nekem annyi bőven elég.

Én is elég sokat találtam most, amik érdekelnek.
26 animét írtam fel magamnak, ebből egy a DB Super, és 4 film.
Nekem speciel a tavaszi szezon volt sz*r, amiből alig érdekelt valami (folytatásokat nem nézve).

Nálam valahogy az érdektelenségbe és a túl sokat látott klisékbe fulladt a dolog, van pár folytatás, amit nézek meg, pár olyan rosszul hangzó leírás, hogy már akár jó is lehet, de talán a 4-5 darabhoz közelít a szezonos listám.

Mondjuk az, hogy mennyit néztem ki , és mennyit fogok ténylegesen is elkezdeni - na meg végignézni az teljesen más téma! :smiley:
26-ot néztem ki, hogy tetszetős PV vagy tartalom vagy képek alapján.
Ezeket folyamatosan szedem és belenézek, páran már itt elvéreznek…

Van azért pár nézhető. Dragon Ball Super alapnak számít, aki kicsit is fan, ez ugye alap. Prisma Illya 3. évad szintén nézős. Monster Musume dettó, már vártam. Non Non Biyori, nyanpasuu~, Working megint alap, To Love Ru az ecchiadagért felel. Újnak meg bepróbálom a GATE-et és az Overlordot.
Filmekből meg csak a Boruto (Naruto) tudott kicsit izgalomba hozni.
Laza a nyár, de azért elmegy. A többi nekem túl nyálas, sablonos és tömegcucc.

Van pár nézhető szerintem is, csak az más kérdés, hogy nem most fogom végignézni a javát. :laughing:

DB Super alap…kalap szar…

Akkor nézz Pokemont. xD

[quote=“Umaitachi”]

Akkor nézz Pokemont. xD[/quote]

Pff. Következő mi lesz, One Piece? :smiley:

[quote=“LasDen”]

Akkor nézz Pokemont. xD
Pff. Következő mi lesz, One Piece? :smiley:[/quote]

Doraemon.

[quote=“Umaitachi”]

Akkor nézz Pokemont. xD
Pff. Következő mi lesz, One Piece? :smiley:
Doraemon.[/quote]

Teletabi.

Pont a Blea… izé Fehérítőt hagyjátok ki a listából? :smiley:

Ma kezdtem el a Non Non Biyori-t nézni, csak ennyi a véleményen eddig róla.

Non Non Biyori dióhéjban.