Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja

Műfaj: kaland, fantasy

Besorolás : Anime, TV

Hossz: 12 rész

Megjelenés: 2022.01.12.

Fordítás: AnimeGunSub & AnimeRaptors

Ismertető:

Sakimori Kagami az Arch Earth Online nevű VRMMORPG veterán játékosa, akinek a játékbeli megjelenése, Dunbalf Gandadore leginkább a Gyűrűk Ura mágusait idézi. Egy nap a hamarosan lejáró valutájából vásárol egy varázstárgyat, amivel képes megváltoztatni a kinézetét, majd unalmában megtervezi, hogyan nézne ki cuki máguslány karakterként. Ezt követően hősünk elalszik, a játék azonban nem lépteti ki, hanem felébredve egy sokkal realisztikusabb Arch Earth Online-ban találja magát, természetesen az új lány avatarja, Mira alakjában. Talán a játék kapott egy új javítást, vagy Kagami átkerült egy, a játékon alapuló fantasy világba?

Kiadásra került az 01+02+03. része Videós kiadásként + tölthető feliratként + Online a saját oldalainkon!

Február 08-tól 18-ig kórházban voltam covid és tüdőgyulladás miatt. Viszont mától, feb.18-tól ismét itthon vagyok, bár még gyenge vagyok, de igyekszünk majd folytatni a szezonos animét, amint jobban talpra állok és jobban magamra találok! (Ryo)

  1. részének készültségi foka szerencsére nem nulla! Így szerencsésebb helyzetben vagyunk pár fokkal, és amint lehetséges lesz folytatjuk is!

Kiadásra került a 04. része Videós kiadásként + tölthető feliratként + Online a saját oldalainkon!

És az 05. része már fordítás alatt áll!

Kiadásra került az 05. része Videós kiadásként + tölthető feliratként + Online a saját oldalainkon!

Mivel a Loli Gandalf 06. részének alapvideója több helyen hibás (zizis), így egy másik használható videóforrás után kellett nézni, amihez a már meglévő kész szöveget soronként át kellett időzíteni!
Szóval, röviden szólva, a 06. rész a plusz meló miatt készül kicsit több ideig, de reményeim szerint most hétvégén valahogy ki tudjuk adni!

Egyébként, fordítás + átidőzítés kész, lektorálás majdnem kész és szinte csak formázásra vár már!

Elfelejtettem itt lejelezni korábban, de már pár napja kiadásra került a 06. része Videós kiadásként + tölthető feliratként + Online a saját oldalainkon!

A 07. része leadva formázásra!

A 08. része már fordítás alatt áll!

Már épp itt az ideje, hogy bejelentsem h a 07. rész és a 08. rész is kiadásra került!

A 09. rész lektorálás alatt áll!

Mivel sűrű a hétvégém, jobb esetben kerül csak kiadásra ezen a hétvégén, rosszabb esetben pedig jövő hét legelején!

Kiadásra került a 09. része Videós kiadásként + tölthető feliratként saját oldalon!

A 10. része már fordítás alatt áll!

Kiadásra került a 10. része Videós kiadásként + tölthető feliratként saját oldalon!

A 11. része már fordítás alatt áll!

Kiadásra került a 11. része Videós kiadásként + tölthető feliratként saját oldalon!

A 12. része mától fordítás alatt áll!

Végre valahára kiadásra került a 12. része Videós kiadásként + tölthető feliratként saját oldalon!

Köszönöm szépen az egész évadot :slightly_smiling_face:

Nagyon szívesen! Nagyon örülök, hogy ez az anime is bejött neked!

1 kedvelés