Keresem, de hol találom?

Meg angol felirat, ami VOBSUB, de azt elég egyszerű áttenni SRT-be (a Subresync nevű csodával [most már ennek a csomagnak a része, én még egy régebbi verziót használok]), amiből már lehet rendesen is dolgozni.

[quote=“Umaitachi”]

[quote=“jibraB”]Sziasztok!

Ilyen problémám még nem volt és nem is tudtam megoldani elég sok keresés után sem. Az [size=150]Avengers Confidential: Black Widow & Punisher[/size][/quote]

című koprodukciós animének keresem a Japán nyelvű videóját. Mindenhol csak angolul találom. Egy olyan videót sem találtam ahol bent hagyták volna a Japán hangsávot is :S Nem tudom, hogy azt már miért ne hagyhatták volna benne? Reménykedem benne, hogy valaki okosabb lesz nálam és megtalálja nekem. Hátha valaki ismer Japán torrenteket, ahonnan letudom tölteni.
AsianDVDClubon fenn van. LINK DVD formátum, de legalább benne van minden hangsáv. Regelsz és a tiéd. :smiley:

Leírás a torrentről:

[spoiler]enre…: Animation | Action | Sci-Fi
Distributor…: Sony Pictures Home Entertainment/Marvel
Year…: 2014
Country…: Japan
Director…: Kenichi Shimizu

Source…: DVD9.
DVD Format…: NTSC
DVD Size…: DVD9
Programs Used…: DVD Decrypter
Screen Format…: Widescreen
Audio Language…: Japanese, English, Portuguese, Spanish, Thai
Audio Format…: DD 5.1
Subtitles…: English, English SDH, Chinese Traditional, Korean, Portuguese, Spanish, Thai.

Menu…: Untouched
] Stripped

Video…: Untouched
] Re-encoded

DVD Extras…: Untouched
] Re-encoded
] Stripped
] None on source[/spoiler][/quote]

Köszi! Mennyi idő kell mire tudok ide regisztrálni? Mert nem megy ezeknél csak úgy ^^" Torrentet nem tudsz hozzá küldeni? :stuck_out_tongue: Seedelek majd, mint állat :smiley:

[quote=“Ricz”]

Meg angol felirat, ami VOBSUB, de azt elég egyszerű áttenni SRT-be (a Subresync nevű csodával [most már ennek a csomagnak a része, én még egy régebbi verziót használok]), amiből már lehet rendesen is dolgozni.[/quote]

Már le is van fordítva :smiley: Csak megakadtam itt, hogy mindenhol angol hangsávval van fent ^^"

Közben a legalapabbra nem gondoltam, az Ncore-ra XD Ott fent volt. Úgy hogy végül mégis meglett, de köszi :wink:

Esetleg tudna valaki egy jóféle torrentet/DDL-t Slam Dunk-hoz? :slight_smile:
Nyaa-n ez volt a seed lista tetején és ahogy láthatjátok, nem valami rózsás. :'D

Elvileg pedig elég seed van rá.

BakaBT-n fent van: Link

nibl keresője rátalált XDCC botokra, próbálkozz IRC-n Horri csatornáján keresztül (de ha beállítod Java-t, akkor a linken böngészőből is menni fog): Link

Köszönöm szépen. :slight_smile: Nyaa-s nálam elég akadozó. Most pl. 500 kbps-el jön. Előbb negyed órán át, alig érte el a 10 kbps-t. :smiley:
Java developerként csak be van állítva rendesen. :smiley: Bár néha értek már meglepetések. :smiley:

Helló! Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol találok egy rendes mkvextract gui 2-t? (az internetet pls. mellőzzük) mert mindenhol csak olyanokat találok ahol valami dir-t kell mellé még letöltenem, és átirányít egy honlapra, ahonnan lényegében még egy programot akar letöltetni velem, ami ráadásul csak sima mkvtoolnix. Teljesen új a gépem (hónapok után végre :confused: ), a régimről minden elveszett (totálkáros lett), így programok, feliratok stb…mindent újra kell raknom. Köszönöm, ha segítetek.

Erre gondoltál? Egyébként mikor telepíted az mkvtoolnix-et fel is ajánlja (most már) a gMKVExtractGUI-t.

Itt le tudod tölteni a legújabb MKVToolNix-et: bunkus.org/videotools/mkvto … loads.html
Itt a korábbi verziók valamelyikét: bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/windows/
7-es verzióra azt mondják, hogy jó lett, 8-as még túl új, nem néztem utána. 5.0.1-et használok.

MKVExtracgGUI 2.2.2.9: sourceforge.net/projects/mkvextractgui-2/
Ezt viszont nem a toolnix-esek fejlesztették, ezért nincs a csomagban, de az MKVToolNix fájljait használja, ezért kell külön letölteni és bemásolni az MKVToolNix mappájába → akkor elindul.

Vagy ahogy junpet írta: gMKVExtractGUI (szintén nem toolnix-es fejlesztés) még nem mondható halottnak, és azt nem is kell másolgatni sehova, a progin belül megadható a toolnix mappa.

Vagy használhatod az MKVCleavert, amit szintén felajánl a toolnix, mind hasonlóan jó progi.

Köszönöm, mindenkinek a segítségét! Most már értem akkor hogy miért nem működött az mvkextraxt-om, most a problémám az lenne, hogy kinyertem a feliratot mkvcleaver-rel ezt aegisubbal még meg is nyitja, de amikor hozzá akarom rendelni a videómat, akkor azt írja ki hogy hiba van a fájl betöltésében, és nem találja az audió fájlt. Van ötletetek hogy ez miért lehet? És így aegisubnál nincs hang amikor lejátsza a videót. Az mkvcleaver-nél bepipáltam hogy csak a feliratot nyerje ki.

  • Portable Aegisubbal szoktak lenni ilyen gondok, én például képet nem tudtam annó megnyitni egy portable 2.1.9-el még mikor friss volt az Aegi 3 és az feltelepítve működött rendesen ilyen szempontból. Aegisub 3.2.2-t már agyonhasználtuk páran, nem ütköztünk lejátszási gondba.
  • Beállítások menü --> Haladó --> Audió részlegnél legfelül FFmpegSource legyen kiválasztva (ha Avisynth-t feltetted a gépre, azzal is tehetsz próbát, csak sajnos az nem mindig pontos), alatta pedig próbáld ki mindkét DirectSound verziót. Ha egyikkel sem megy, akkor frissítsd le/telepítsd fel a hangkártya drivert és/vagy a DirectX-et a gépen, illetve bizonyosodj meg róla, hogy nem próbálsz-e valami nem támogatott hangfájlt betölteni. DirectSound a Windows beépített hangkezelője, és mivel más kezelőt nem lehet beállítani, így sajna Aegin belül nem igazán lehet kezdeni semmit azon kívül, hogy próbálgatod a verziókat (telepítős és portable egyaránt).
  • A benyitott videó is lehet a hibás, például egy mkv-t rossz mkvtoolnix-el muxoltak össze és hasonlók. Nyerd ki a hangfájlt és próbáld meg ne a videón keresztül betölteni.

Szerk: Ha esetleg valaki meg tudná mondani, hogy egy DirectShow filter befolyásolja-e a DirectSound-ot, annak én is örülnék :slight_smile:

Hi
A BakaBT Feltöltési arányt hogy hol tudom vissza tölteni ? ha nem enged letölteni

You are still warned. At your scheduled evaluation moment your ratio was 0.017, which is sadly still too low.

Learn more about your warning from our Wiki and FAQ, and how to get rid of it.

Sharing is caring.
~BakaBT
(This is an automated message, don’t reply)
Ilyet se kaptam még.Mivel többnyire emit leszedek azokat ha tehetem,vannak rajta.Vissza töltöm

Hogyan töltsünk le bakabt-ről:

  1. Jelentkezz be, keresd meg amit le szeretnél tölteni.
  2. Másold ki a linket. Ne a .torrent linket, hanem a böngésző címsorában szereplő linket (pl.: bakabt.me/torrent/154763/one-piece-movie-09-episode-of-chopper-720p-yibis).
  3. Jelentkezz ki.
  4. Illeszd be a böngésződ címsorába a 2. pontban kimásolt linket.
  5. Töltsd le a torrentet.
  6. ?
  7. Repeat.

Edit: Szeretném megkérni, hogy akik gyors feltöltési sebességgel rendelkeznek maradjanak seedben. Sajnos az én 60 kbps feltöltési sebességemmel…

Köszi

Sziasztok, két animét keresek, lehetőleg magyar felirattal, de nagyon valószínű, hogy nincs egyikhez sem.

H2:
animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.3618

Touch:
animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.71

[quote=“yuminart”]Sziasztok, két animét keresek, lehetőleg magyar felirattal, de nagyon valószínű, hogy nincs egyikhez sem.

H2:
animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.3618

Touch:
animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.71[/quote]

Néztem az archív feliratok tárát, de nincs ott. De kétlem azt is, hogy az elmúlt ~2 évben, mióta nem frissült, készült volna. Angolt, franciát és másokat látok az AniDB-n is jegyezve viszont.

[quote=“junpet”]Hogyan töltsünk le bakabt-ről:

  1. Jelentkezz be, keresd meg amit le szeretnél tölteni.
  2. Másold ki a linket. Ne a .torrent linket, hanem a böngésző címsorában szereplő linket (pl.: bakabt.me/torrent/154763/one-piece-movie-09-episode-of-chopper-720p-yibis).
  3. Jelentkezz ki.
  4. Illeszd be a böngésződ címsorába a 2. pontban kimásolt linket.
  5. Töltsd le a torrentet.
  6. ?
  7. Repeat.

Edit: Szeretném megkérni, hogy akik gyors feltöltési sebességgel rendelkeznek maradjanak seedben. Sajnos az én 60 kbps feltöltési sebességemmel…[/quote]

Hát most az rendem hogy leszedem.De szeretném visszatölteni.ne küldözgessen nekem minden héten lapulevelet

Nem fogok ajánlani aránycsaló programot, ez már így veszett. Hagyd seed-ben és majd talán feltöltöd a szükséges adatmennyiséget. Tudsz letölteni, innentől meg mit számít hogy ugat hogy nem töltesz fel? Egyébként is freefreg van az oldalon, az sem számít, ha törlik az account-ot, regisztrálsz másikat.

Vagy ha nagyon akarsz seedelni, a már említett módon tölts le valami népszerű és aktív torrentet ahol sok a letöltő. Miután lejött, töröld a kliensből, de ne a merevlemezről! Jelentkezz be, töltsd le ugyanazt a .torrent fájlt, keresd meg hova mentetted a lemezeden és állj be seedbe.

Ha szabad kérdezni, milyen feltöltési sebességed van? Mert ha nem megabites, akkor szerintem felejtsd el hogy pikk-pakk feltöltöd a kívánt adatmennyiséget. A sok megabites meg seedbox között esélyed sincs labdába rúgni. Tudom, tapasztalatból beszélek, illetve nem véletlenül van pontrendszer pl. nMagon.

1Mb
kösz az infót.Há más nem így is jó.Csak ha lehetett volna akkor vissza töltöm.De ennyire komoly hely,akkor hagyom.