Mobile Suit Zeta Gundam


Típus: Tv
Hossz: 50 rész

Csapat: YumeGami
Fordítás és Formázás: Aestris

Az első 11 rész felirata már tölthető a YumeGami honlapjáról!

A 12. rész már szintén letölthető a YumeGami honlapjáról. Jó szórakozást hozzá :slight_smile:

A feliratok egyébként az [OZC] [720p] verzióhoz illeszkednek.

Elkészültem a 13. rész feliratával is. Jó szórakozást hozzá :slight_smile:

Természetesen itt is csak ismételni tudom magam: köszönjük, szurkolunk és várjuk!:slight_smile:

^^Szívesen :slight_smile:

Elkészültem a 14. rész feliratával is, amely már szintén tölthető a YumeGami honlapjáról.

A 15. rész felirata is elkészült. Letölteni csak a YumeGami honlapjáról tudjátok, egyenlőre :smiley:

A 16. rész felirata is elkészült. Letölteni a YumeGami honlapjáról tudjátok! :slight_smile:

Elkészült a 17. rész felirata, ami már tölthető is a YumeGami honlapjáról!

Felkerült a 18. rész felirata is a YumeGami honlapjára. Vagy akár INNEN is letölthető :smiley: Jó szórakozást!

A 19. rész is elkészült. Letölthető a Yumegami honlapjáról is, és INNEN is!

Elkészült a 20. rész felirata is. Ebben a részben felcsendül Moriguchi Hiroko - Silver Dress című dala, ezért a csomagba két új font is belekerült. Ne felejtsétek el feltelepíteni őket.
A felirat letölthető INNEN vagy a YumeGami honlapjáról! Jó szórakozást! :slight_smile:

Készen lettem a 21. résszel is. Letölteni a YumeGami honlapjáról vagy INNEN tudjátok. Jó szórakozást hozzá :smiley:

Itt is van a 22. rész. Letölteni INNEN vagy a YumeGami honlapjáról tudjátok. Jó szórakozást hozzá! :slight_smile:

A 23. rész mától tölthető a YumeGami honlapjáról!

Elkészült a 24. rész magyar felirata is. Új opening is hallható a részben, ezért 2 új fontot is csatoltam a felirat mellé. Ne felejtsétek el feltelepíteni őket! :wink:

A 25. rész felirata is tölthető! :smiley:

Köszi! Jó látni, hogy valaki aktívan felkarolta és tartja. :slight_smile:

Köszi Ricz, jólesik a kommented :smiley: Igyekszem.

Megérkezett a 26. rész is. Jó szórakozást hozzá!

Kár hogy még csak felénél jársz. Ez lehetne 250. Animém :smiley: Valami jót keresek erre a számra de minden ami kiérdemelhetné az hosszú vagy felírat hiány. (Egyik ilyen pl Maison Ikkoku aminek van ugyan felirata de már 1 éve abba hagytam 38. résznél annak ellenére hogy szeretem. Az ugye 96 részes szóval még sok van a végéig :smiley:)