Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu

A mai naptól kezdve Haru-Raptors verzióban is elérhető vált Online a Nanatsu no Taizai 02. évadának 11. része, amelyben Banról újabb dolgokat tudhatunk meg, miközben Meliodas hirtelen megtáposodik!

Mától pedig a Haru-Raptors verzióban is elérhető vált Online a Nanatsu no Taizai 02. évadának 12. része, amelyben miután befejeződik a nagy druida edzés, mindenki kissé megerősödve folytatja az útját.

És miközben azon vannak, hogy megkeressék Escanort, az utolsó Bűnt, egy újabb nem várt dolog történik, ami egyesek életére igencsak kifejti a hatását XD

Jó szórakozást hozzá!

Ne feledjétek, hogy a tavaszi szezonban folytatjuk ezt a cuccot!

Elfelejtettem linkelni, bocsesz.

Megérkezett közben a 13. rész is.

Mától pedig a Haru-Raptors verzióban is elérhető vált Online a Nanatsu no Taizai 02. évadának 13. része, melyben alighogy megtörténik Ban és Elaine újra találkozása, kezdetét is veszi egy heves csata Ban és a Tízparancsolat két tagja között és még Dreyfust is megizzasztja egy dögös leányzó XD

Szia 13.resz mikor várható?

Most engedelyeztem csak, 5 napja irta csidanac. Minden szombaton van az angol, hetfo reggelre mar van felirat

Igen, de a szombati angol az égetett és a minősége sem annyira jó, ezért a hétfőn megjelent Chyuu verzióból dolgozunk, ahol jobb a fordítás és formázva is van. Egyébként ma 20 óra körül.

És meg is érkezett a 14. rész.

Megérkezett Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 13+14. része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, és a 14. részben végre felbukkan a híres utolsó Bűn, azaz Escanor is, aki bebizonyítja nekünk, hogy méltó a nevéhez a nappali időszakban XD

Jó szórakozást hozzá!

Megjött a 15. rész is.

Megérkezett Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 15. része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, melyben Diane egy szép táncot sajátít el, miközben megismerhetjük végre Denzel-samát is, és nem épp a tervek szerint alakulnak a dolgok, amit Deldry-san egy kicsit megszív XD

Illetve Online verzióba is megérkezett!

Megérkeztem a 16. résszel is.

Már egy jó ideje megérkezett a Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 16 része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, amiben sokan elindulnak a Harci Fesztiválra a “mesés főnyeremény” reményében és Diane pedig ismét hozza a tüneményes oldalát!

És Online is elérhető!

Meghoztam a 17. részt is!

Megérkezett Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 17. része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, melyben Elizabeth egy papnőt játszik, az oppai mániás Meliodas és loli mániás Ban összekap azon h kinek van jobb nője és a Harci Fesztivál kezdetét veszi!

Online is elérhető!

Jó szórakozást hozzá!

Meghoztam a 18. részt is!

Megérkezett Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 18. része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, online pedig itt. King férfiasabban harcol szívszerelméért, azaz Diane-ért, mint valaha, és Escanor ahelyett, hogy megbüntetné a hülye babát, Gowthert, tettekkel bizonyítja azt, hogy őt is kedveli valamilyen szinten.

Jó szórakozást hozzá!

Meghoztam a 19. részt is.

Egy átmeneti ideig nem ment a belépés ide otthoni gépről, ezért jelzem csak most!

Egy jó ideje megérkezett Haru-Raptors verzióban is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 19. része tölthető feliratként saját oldalra és tölthető videóként a Haru-Subs oldalára, online pedig itt.