Nanatsu no Taizai Ovák


Cím: Nanatsu no Taizai 01. Ova - A Bandita Ban
2015 I 01.OVA I DVD verzió
Műfaja: Szupererő, Shounen, Fantasy, Kaland, Romantika, Akció
Ismertető: Ez az Ova arra hivatott, hogy betekintést nyújtson Ban+Elaine szerelmi történetébe. Abba, hogy hogyan is ismerkedtek meg és hogyan találtak egymásra szép lassan, de a boldogságuk sajnos nem tarthatott örökké.
S miért nem? Nézd meg ezt a nagyszerű Ovát, s megtudod rá a választ!

Fordító: AnimeRaptors
animeraptors.gportal.hu/portal/animeraptors/upload/755815_1425463988_04517.jpg

U.I: A sorozat megnézése nélkül is érthető Ova, de azért erősen ajánlott annak is a megnézése egyéb okokból kifolyólag!

Még csak online elérhető, de ma este más formátumban is elérhető lesz az oldalunkon!

Ez nem TV verzió sajnos, hanem DVD, a mai napig nem tudom megérteni a japánokat, hogy minek adnak még ki bármit is DVD-n,
borzasztóan idegesít, amikor a HD után pixeles a kép, arról ne is beszéljünk, amikor az ovák egy része BD a másik DVD.

Köszi a fordítást, kb két hónap múlva várom a következőt is! (az is DVD lesz)

[quote=“gresident”]Ez nem TV verzió sajnos, hanem DVD, a mai napig nem tudom megérteni a japánokat, hogy minek adnak még ki bármit is DVD-n,
borzasztóan idegesít, amikor a HD után pixeles a kép, arról ne is beszéljünk, amikor az ovák egy része BD a másik DVD.[/quote]

Nagyjából ugyanazért, mint nálunk sem annyira jelentős a BD piac még. Az átállás kissé lassú, a technológia is költségesebb a DVD-től (legalább is ami az authoringet illeti, vagyis a műsoros lemezek össze- és előállítását), ezen kívül sokaknak ott sem igazán van BR-lejátszója, azzal meg nem ösztökélsz, ha nyomsz valamit mások torkán. Hentai-okból is inkább DVD van, aminél a minimum méret a 396p, ritkán 480p vagy 576p. De ezek inkább ügyes felskálázások szoktak lenni, mert nagyon kevés H BD jelenik meg.

[quote=“gresident”]Ez nem TV verzió sajnos, hanem DVD, a mai napig nem tudom megérteni a japánokat, hogy minek adnak még ki bármit is DVD-n,
borzasztóan idegesít, amikor a HD után pixeles a kép, arról ne is beszéljünk, amikor az ovák egy része BD a másik DVD.[/quote]

Okés, ezt benéztem…de azért remélem lesz normális minőségő videó forrás is belőle, mert a kijöttek nem vmi jók!

Naon szívesen! És persze számíthatsz majd a kövi Ovára is!

**S majd elfelejtettem a legfontosabb hírt közölni, mégpedig azt, hogy a Nanatsu no Taizai 01. Ovája már elérhető tölthető felirattal **ITT!

Egy kis helyzetjelentés: Mivel már kérdezték többen is, hogy mikor lesz elkészítve a 02.ovája is a részemről, így hát örömmel tudatom, hogy már naon szépen halad a fordítása és ezen a héten várható is a kiadása! Jelenleg 60%-a kész!

Aki esetleg még nem látta volna, annak feltétlenül érdemes lesz megvárnia! :slight_smile: Hisz kap majd szép opot és endinget ez is és szép formázást úgyszintén!

A mai nap kiadásra is került a Nanatsu no Taizai 02. ovája Online+ Tölthető feliratként is!
S hamarosan lesz Videósan is!
Jó szórakozást hozzá!