Noragami

Anime/TV
Műfaj: akció, dráma, kaland, shounen, vígjáték
Hossz: 12
Év/Szezon: 2014/Tél

Namida & SaiyanRivals Fansub csapatok fordítják közösen 9 rész van magyar feliratozva.

saiyanrivals.hu/saiyanrivals/index.php?site=news

namida-fansub.hu/news.php

Köszönjük, de nem kértük a reklámot.
Habár a Szezonos topicban jelezzük, hogy mit fogunk vinni, a projektek állását nem kívánjuk kiírni…
Illetve szeretnénk, ha ezt más sem tenné meg helyettünk.

[quote=“LGGABOR”]Köszönjük, de nem kértük a reklámot.
Habár a Szezonos topicban jelezzük, hogy mit fogunk vinni, a projektek állását nem kívánjuk kiírni…
Illetve szeretnénk, ha ezt más sem tenné meg helyettünk.[/quote]

Pedig ennek az oldalnak ez lenne a célja.
Meg egyáltalán… nem értem ezt az egész hozzáállást. Na mindegy.

Okés, de nem szándékoztam reklámozni senkit és a jövőben sem reklám céljából fogom megosztani az animékkel kapcsolatos információkat!Ez az oldal pedig erre szolgál, mint ahogy azt ** x0Ayumi0x** is leírta, és csak sejtéseim vannak arról, hogy miért zavarna ez titeket, ha van kedved körülírhatnád egy kicsit LGGABOR.

Egyrészről mindkét felet megértem, de talán lehetne valami kompromisszumos megoldást is találni, nem? Ha LGGABOR úgy gondolja, hogy nem akarja közzétenni a kiadásokat ez az ő döntése, de ugyanúgy ofthedeath-ed se fogom piszkálni, ha ezt megteszi, mert a fórum szabályzatát nem sértette. Ha privátban folytatnátok, és megoldanátok kettőtök között a problémát, annak nagyon örülnék.

A további offolást pedig kerüljétek, ha lehetséges…

Nincs semmi gond, részemről nem is volt, offolni senkit sem szándékoztam és a jövőben sem szeretnék.

Kiadtuk a megmaradt részeket is, tölthetőek a NamiDa FanSub és a SaiyanRivals oldalakról.

Áthelyezve, köszönjük a fordítást.