Oldal Fejlesztésének állapota

Éves összefoglaló. Ez igen!
Látjuk a fényt az alagút végén :slight_smile:

Nagyon jó lesz ez, kitartás! :slight_smile:

Valami fejlemény az oldallal kapcsolatba? :frowning:

bump

Óh bocsi a kései válaszért.
Mostanában itt frissítem a dolgokat:
project.isshotosho.info/

De most majd nem felejtem el ide is posztolni.
Automatizált teszteken dolgozom most.
Már van teszt laborunk is: ci.pushrbx.net/jenkins/

Munkahelyemen kitalálták, hogy kiküldetésre küldenek Portugáliába augusztusban. BAZDMEG.

Ez a szent szar tartóztat fel most:
github.com/KristianOellegaard/d … issues/305

Lényegében annyi a szitu, h most van egy szép adatbázisom MAL-ról, de minden angolul van. Így kéne ilyen fordítás rendszer, hogy madzsarul is benn legyen. Nem, nem automatikus fordítás, hanem az, hogy ti, a közösség tudjátok angolról lefordítani a szinopszisokat az adatlapokhoz. :smiley:

Meg is oldódott a problémám.
github.com/KristianOellegaard/d … issues/305
Hajrá, tovább, tovább.

Mal Crawler frissítés. Megint változtattak egy pár dolgon.

Travis-CI: travis-ci.org/pushrbx/python3-mal.svg
Jenkins: ci.pushrbx.net/jenkins/buildStatus/icon?job=Mal%20Crawler

Nem sokára nekem is kezdődik újból az egyetem, már szakdolgozat tárgyat kell választanom, és gyorsan el is határoztam, hogy legyen ez a projekt az. Már rég dolgozom rajta, van már egy félig elkezdett dokumentáció hozzá, és amúgy is kész lesz egy érdemleges változat a következő 3 hónapban.

Más fronton pedig hírek:

  • Javascript API rewampot csináltam
  • NodeJS cuccokat hozzá adtam automatizáció céljából (ha felkerül az éles szerverre pár feladat fusson le pl.)
  • Javascript egység teszteket elkezdtem írni, a backend fontosabb egység tesztjei elkészültek.
  • Találtam egy hibát a bejelentkezésnél: nem igazán tudsz kijelentkezni.
  • Microsoft féle kereső rendszert teszteltem hogyan is tudnék megoldani egy intelligens kereső motort az oldalhoz.

Eddigi pontos készenlíti százalék az alfához: 48% (15 nyitott, és 14 befejezett feladat a listámon)

Nem oly régi hír - múlthét vasárnap:
MAL áttért HTTPS-re, így a legtöbb “MAL Zabáló robot” teszt elcsúszik a banánon. Még várat magára ennek a javítása is.
Jenkins: ci.pushrbx.net/jenkins/buildStatus/icon?job=Mal%20Crawler

+1 jelentős indok arra, hogy haladj vele, mert különben bukta van, meg kaktusz a fenekedbe.
[size=50]Mondjuk szakdolgozat, hehe, nem kéne pofáznom a témában, mert már 3 éve ígérgetem a fejlesztett, feljavított szakdogámat, és az anyag meg csak gyűlik a bővítéshez folyamatosan…[/size]

MAL crawler frissítve:
github.com/pushrbx/python3-mal/pull/14

Elkészült még pár cucc a listámról, így az új százalékunk ma:
53% (14 nyitott, és 16 befejezett feladat a listámon)

Jenkins: ci.pushrbx.net/jenkins/buildStatus/icon?job=Mal%20Crawler

Emlékeztek még? :smiley:

(Szerk.: Utólag ránézve a posztra elég offenzíven hathat, de egyáltalán nem rosszándékú, vagy bármire utaló. Csakúgy random. XD)

Ja, csak közben volt motorcsere, aztán kiderült, hogy a kitalált dolog mégse működik olyan jól, vagy túlterheli a kiszolgálót… Így változtatni kellett, ami azt jelenti, hogy vissza 30%. :smiley:

Amúgy, ami azt illeti, az oldal gyakorlatilag bármelyik részéről kaphatnánk ismét pár screenshotot(ha jól emlékszem, talán még 2014-ben láttuk az utolsót)? :3 Valahogy megnyugtatná a pici lelkem, ha ismételten láthatnánk, hogyan is fest, illetve “több szem többet lát” alapon akár “tanácsokat” is adhatnánk azt illetően. :smiley:

Nem sokára lesz az is. De viszont azóta nem változott túl sokat, mert nem a frontend-en dolgoztam többnyire. Most kezdtem el augusztus vége fele frontenden dolgozni.
És mivel ez lesz majd “elvileg” (még nem fix, szeretném ha az lenne, jövőhéten kérdezek utána) a diploma munkám, így el kellett kezdenem lefordítani az összes szöveget az oldalon angolra. Ez extra fejtörést is okoz, mivel ezt implementálni is kell. (szerencsére ez már majdnem kész.)

A héten munka ügyben utazom Európa szerte. Jövőhéten talán tudok szolgálni valamivel, ha lesz elég időm.

A sok túlóra és suli miatt csúszik az összes tervem 2 hónapot ezzel a projekttel kapcsolatban.
Valamint nem éppen öröm hír az, hogy a tervem, hogy diploma munkát csinálok ebből a projektból nem jött össze: Nem fogadták el a projekt ötletet túl sok copyright probléma miatt.
Így a diploma munkám címe: On-board hot bearing detection for freight and passenger rail vehicles.
Ez se jött össze srácok. :-/
Egyenlőre fel függesztettem a fejlesztést november második hetéig munka miatt. (hétvégi túlóráim vannak)

Kb. :smiley:

Boldog újévet mindenkinek.
Még mindig nem készült el a projekt. Uh…
Az elmúlt hónapokban sikerült összeraknom egy tvújság adatbázist, szóval igy majd lesznek vetitési idők a szezonban futó animékhez, ehhez most készül a felület. (css/js)

Sziasztok,

Van bármilyen új infó az oldal fejlesztéséről?

Előre is Köszi.