Oldal Fejlesztésének állapota

Legalább van fórum. Bár elég kihalt. xD

Btw Hughes, izzíts már be egy alapoldalt legalább. Tudod, nyálcsorgatónak. Aztán ráérsz fejleszteni hozzá bármit.
De tudom a válaszod:

Köszi Uma,
De amíg tart az egyetem nem tudok túl sok frissítéssel szolgálni. :smiley:
Fejlesztek amikor van rá időm.
Most a keresést csiszolom. SZAL HAMAROSAN. XD

Logókat lecseréltem a majdnem véglegesre. Lehet kövezni, hogy milyen rossz! :smiley:

Látom a logóban a logikát, de nem tetszik. :smiley:

Én a CrunchyRoll logóját látom benne elveszni. Lógónak szép, de valahogy nem illik ide. :confused:

És LEL, tényleg. :smiley:

Bár belemagyarázhatjuk a szimbolikát, hogy a Crunchy csak animével foglalkozik, így 1 szemfény van benne, míg az IT-ben 3, de az inverz árnyékra és a lilára nem tudok mit kitalálni.

Az előbbi annyiban jobb volt, hogy benne volt a nemzeti szín, jelezve, hogy magyar az oldal. Talán, ha a szembogár vörös, az árnyék meg zöld lenne… :unamused:

Nekem inkább úgy tűnik mintha egy trójai katona lenne nagy orral. :smiley:

Egyébként a lilát le kéne cserélni mert utálom, Fradista vagyok sorry. :mrgreen:

Akkor engem nyugodtan meg lehet kövezni, mivel nekem tetszik :smiley:

Ez az egész logó a Crunchyroll logójából indult.

  1. Mi köze van a “Ropogós zsömlének” az animéhez? (Crunchyroll) ilyen össze dobott név is az isshotosho, eléggé komplex egy fogalom, logót meg nehéz hozzá össze hozni.
    Ha vesszük azt a logikát amit a CR logójában és nevében fel lehet lelni, akkor ezzel a logikával eljutunk a mostani logóhoz: lehet akármi, csak magával a névvel valahogy fonódjon össze a szimbólum, és az embereknek az maradjon meg. Tehát nem tettem mást, mint letöltöttem a CR logóját, tükröztem, elforgattam a külső félkört x fokkal, és bele raktam két másik félkört. :smiley:
  2. Nem titkolt elképzelésem, hogy az oldal lehetne magyarország CR hamisítványa. Persze itt nem simulcast szolgáltatásról beszélek. :smiley: CR is az Egyesült Államokban az egyik központja az ottani anime közönségnek.

Hogy legyen fejlesztéssel kapcsolatos hír is:
Így éjjel elkezdtem egy kicsit mókuskodni: a gyors kereséshez felhasználó élményt próbálnám javítani, illetve megtalálni az igazit. Itt egy kísérlet screencastja:
[evideo]https://archiverbx.blob.core.windows.net/public/it-search-demo.mp4[/evideo]

Szal próbálom megtalálni az egyensúlyt a megfizethetőség (a keréseknek van súlya számítási kapacitás terén), és hogy egyszerre hány helyen keressen, illetve milyen szűrők legyenek elérhetők a felhasználó számára a gyors kereséshez.

Engem úgyszintén, mert nekem is tetszik az új logó!

[quote=“Hughes”][/quote]

Nekem nem megy a videjó. FF azt mondja, hogy korrupt, Vivaldi és PM lejátsza a nagy semmit. Tor browsert nem próbáltam, van egy olyan sejtésem, hogy ott is korrupt lesz. :laughing:

Hát próbáld meg megnyitni direkt módon vagy letölteni:
archiverbx.blob.core.windows.ne … h-demo.mp4
Én Chromium-ot használok egyéni codecekkel.

Jé, új logó! throws rock just for good measure
:3

[quote=“Hughes”]Hát próbáld meg megnyitni direkt módon vagy letölteni:
archiverbx.blob.core.windows.ne … h-demo.mp4
Én Chromium-ot használok egyéni codecekkel.[/quote]

Hát sajna így sem megy. :frowning:

Ajjaj, úgy latom ide is beferkoztek a reklám botok.

Szerencsére csak egy, és az se randalírozott sokáig.

Hi! Régen jártam erre… van valami újdonság az oldal fejlesztéséről?

Adok élet jelet, Ichigo.

Éljen, egyetem véget ért, diplomás szoftver mérnök vagyok. :smiley: Na meg menetközben szereztem új állást is, ahol nem kell nyakra faszra túl órázni.
Most lesz több szabad időm evvel foglalkozni. Ki találtam egy ütemtervet ami a következő, ilyen sorrendben képzelem elkészíteni a dolgokat:

  • OpenID bejelentkező felület - account.isshotosho.info - ez kell majd az új fórumhoz, hogy könnyen tudjam a felhasználókat át migrálni phpbb-ről, meg ne kelljen senkinek se újra regisztálnia, aki már itt regisztrált. FONTOS: éles tesztelem épp, tuti hogy elbaszódik ha szórakoznátok vele. :smiley:
  • Elindítani egy új béta fórumot, hogy a moderátorok, meg ti is szokjátok. - beta-forum.isshotosho.info - Ennek a sztorija az, hogy remekül lehet ezt a szoftvert integrálni, és jónak tűnt, hogy a legtöbb ilyen kommenteléses dolgot ezzel oldjam meg. Eddig sikeresen át tudtam rá rakni phpbb-ből a cuccokat. Több infó róla: discourse.org
  • Kereső indexet összerakni. - azure.microsoft.com/hu-hu/services/search/
  • Proxy szervereket vásárolni és beállítani a MAL adatbázisának letöltéséhez.
  • Letölteni a MAL adatbázist.
  • Elindítani az oldalt.

Hogy mennyi időbe fog telni? Arról nem szeretnék nyilatkozni. :smiley:

Először is köszi az életjelet! Grat a sikeres vizsgához és a munkához!

Nagyon örülök annak, hogy mostantól több időd lesz és jófélének tűnik ez a bizonyos ütemterv is.

Igazán tudok még várni egy “kicsit”, mert kíváncsi lennék arra, hogy milyen oldalt is álmodtál meg.

Szóval, további kitartást és mindent bele, Hughes!