Oldal Fejlesztésének állapota

Következő héttől már az új tárhelyről futunk.
Anime News Network adatbázisa most kerül át a mi adatbázisunkba. (vihíí) És ezentúl minden második héten frissítünk onnan.
Egyik ismerősömnek hála a kelleténél is több erőforrás áll rendelkezésünkre, szal lehet pár ilyen megszorító ötlet dobásra kerül, valamint azon gondolkozom, hogy lehetne ezt a többlet erőforrást a ti (fansub csapatok, fordítók) hasznotokra fordítani. Ehhez várnék ötleteket.

Sikerül idén elindítani az oldalt?

Határozottan mondom, hogy nem! :smiley: Bár mondhatnám hogy talán igen… Minden a körülményeimtől függ már.
De lemondani róla nem fogok, akkor se ha a hitelemet vesztem. :slight_smile:

Fejlesztői blog:

Ezen a héten eddig ezek történtek, és még a következő 1 hétben zajlani fognak:

  • Felirat beküldési rendszer minőség-ellenőrzés és egység tesztelés alatt.
  • Projekt és csapat menedzsment rendszer készül.
    Hétvégén újabb hajrá.

Elkészülés ideje még mindig ismeretlen. Nem mondok le a projektről az hétszentség.

Már elég régen volt itt bejegyzés.
Egy gyors felvilágosítást kérhetünk az oldal állapotáról? :smiley: :unamused:

Az utóbbi időbe inkább a facebook oldalra írtam ki, hogy ha volt valami. de nem volt túl sok minden.

Most ott tartok, hogy hibákat javítgatok, és az admin felületet szépítem, meg helyenként újra csinálom a dizájnt az oldalhoz.
Január vége fele remélhetőleg alfa verzió start. De most már tényleg. :smiley:

[quote=“Hughes”]Az utóbbi időbe inkább a facebook oldalra írtam ki, hogy ha volt valami. de nem volt túl sok minden.

Most ott tartok, hogy hibákat javítgatok, és az admin felületet szépítem, meg helyenként újra csinálom a dizájnt az oldalhoz.
Január vége fele remélhetőleg alfa verzió start. De most már tényleg. :smiley:[/quote]

A próféta szóljon belőled! :smiley:

Az erő legyen veled!

Befut, szétnéz, sóhajt Oké, addig vissza a játékhoz.

Kicsit mintha magamat hallanám a R/RFs v4 fejlesztése kapcsán.

[quote]Nyáron: “Ó, majd ősz közepére meglesz.”
Ősz elején: “Majd ősz végére sikerül.”
Tél elején: “Tavaszra talán meglesz.”
Most: “Csak május 23-ra hozzam össze és boldog leszek.”[/quote]

Ez az átka annak, ha egy ember fejleszt egy oldalt, nagyon bízom benne, hogy a január vége megvalósul, mert azért engem bánt, hogy ennyit csúszunk.

Legalább nem fog szétesni :smiley:
Csak túl ne terhelődjön az első napokban!
Amúgy köszönetet intéznék Hughes-hez azért, amit az oldalunkért tett! Domo arigatou!
Remélem, a következő havi fizumból már támogathatom az IsshoTosho-t is :wink:

Szét esni? :smiley: Számításaim szerint 200ezer kérés / óra simán el megy, bár ilyen számítások terén nem vagyok profi.

Az 55-56 kérés/másodperc. Hmm… seems legit!
Hajrá! :smiley:

Az ígéretem ismét csődöt mondott, pénteken és szombaton áramszünet, hétfőtől csütörtökig meg üzleti úton voltam. Szal megint nem sikerült annyi időt fordítani a projektre mint terveztem.
Egyenlőre néhány újra rendszerezés történt, meg volt probléma az oldal kirajzolásával gyengébb gépeken.
Egy kép a már majdnem végleges kezdőlapról, de viszont a logo még mindig nem az igazi. :smiley:
diigo.com/item/image/4vbyv/gcky

Ami még hátra van:
[ul]]Véglegesíteni a projekt beküldést./:m]
]Facebook login-t kijavítani/:m]
]Jogosultság rendszert még1x ellenőrizni./:m]
]Új, tisztább dizájn az adatlapoknak. (a régebbit eldobtam)/:m][/ul]

404…

Linkre kattintva 404-et kapok.

Javítottam, véletlenül privátra raktam. :smiley:

Helyesírási hibákért ér reklamálni?
[spoiler]Nincs olyan, hogy* nincsennek*. 1 n-nel írandó. :smiley:
Azt nem tudom biztosan, hogy kiadás kezelő,vagy kiadáskezelő. (a mostani IT fórum fejlécében egybe van írva)
A light novel a felső menüben külön van, lejjebb a listában pedig egybe. (én a külön verzióra szavaznék)
A fórum hosszú ó-val van.

Előre is bocsánat, ha okoskodó lennék. ^^[/spoiler]