Ötletek az oldalhoz

Üdv!
Az OF-el készült interjúban felmerült a kérdés az online videózással kapcsolatban, amit elvetettetek, illetve egy indavideós megoldásról szó esett. Azonban ha jól figyeltem a feltöltött Light Novel-ek és mangák online való olvasásáról nem esett szó.
Kérdés:
Lesz-e az oldalon manga/light novel olvasó?
Személy szerint fontosnak tartom, mivel amelyik csapat oldalán van ilyen ott élek is a lehetőséggel mert sokkal kényelmesebb és élvezetesebb is mint leszedni, kicsomagolni és képmegjelenítőben nagyítgatni(bár lehet utóbbival csak én küszködöm :neutral_face: )
Választ előre is köszönöm!

En ezt hasznalom offline olvasashoz: Manga Reader, de van jo par hasonlo program, csak google-t kell hasznalni. :smiley:

Tervben van, de nem az első körben.

Én is.

Köszönöm a választ, junpetnek pedig az ajánlást,tényleg jó kis progi ez,meg nem kevésbé hasznos. :slight_smile:

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy esetleg lehetne ilyen online Anime rádiót beépíteni az oldalba vagy hasonlót mint amit le lehet tölteni andridra : Anime Rádió ?

Nem hiszem, hogy ilyen funkció kerülne beépítésre a későbbi fejlesztés során, hiszen eléggé elüt az oldal alapfunkciójától, a kiadáskezeléstől.

Kötelezném a bejelenkezést,mert aki,ide belép,az megy is tovább.lol

Ha kiadásokra értetted, akkor ez a célja az oldalnak, hogy meg találja mindenki a számára érdekes tartalmat. De igazából nem tudom, hogy ez most komoly kérdés volt vagy sem…

Csak egy javaslat volt.Nekem jó így is.Tökéletes
kepfeltoltes.hu/140806/Soul_Eater_Amv_This_Love_This_Hate_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Szívsesen vennék egy (akár IRC alapokon nyugvó) chatszobát is az oldalon, ahol az éppen olnie tagok folyamatosan csacsoghatnak. Természetesen csúnyaszótiltás mellett :slight_smile:

+1

Nem rossz ötlet, támogatom. :smiley:

A tervekben benne van, de örömmel látom, hogy nem csak én leszek az egyetlen használója. XD