Seiren

Epizódok száma: 12
Műfajai: Iskolai Élet
Debütálás: 2017. január 06.

**Története: **
Kamita Shouichi egy mindig segítőkész srác, aki a középiskolai második évfolyamának nyári szünetében épp a pályaválasztás előtt áll, őt azonban inkább az első szerelem foglalkoztatja.

A sorozat az Amagami SS-hez és a Yosuga no Sorához hasonlóan omnibusz felépítésű, és a 12 rész alatt három különálló szerelmi történetet mutat be, amelyeknek hősnői Tsuneki Hikari, Miyamae Tooru és Touno Kyouko.

**Fordítja: **AnimeRaptors & Haru-Subs

Egyelőre Online érkezett csak meg a várva várt Seiren 01. része!
Videós kiadásként Haru-Subs oldalán keressétek!
Mivel tartalmaz komolyabb formázásokat is, a tökéletes megjelenés kedvéért a Videós kiadás erősen ajánlott, amely igencsak felhasználóbarát méretű lett! XD
Mai nap folyamán a saját oldalon is elérhető lesz Videós kiadásként!

Helyzetjelentés: Annyira kezdjük már megszeretni Hikarit h csak na…éppen ezért mától kezdetét is vette a 2. rész fordítása, és szépen haladunk!
Hamarosan jelentkezünk ezzel a csodás résszel, melyben Hikari mellbedobással vad fantáziálgatásra kényszeríti Shouichi-t.

Köszi addig is! Nem hittem volna, de egész jó kis anime ez.

Naon szívesen! Igazán örülünk, hogy tetszik neked is.

Friss hír: Elnézést a kis csúszásért, nem minden úgy jött össze, ahogy elképzeltük, de Cickány kolléga azt mondta, hogy ma délután már tényleg kiadjuk a 02. részt is belőle!

Végre megérkezett Online + tölthető Videós kiadásként a Haru-Subs oldalára a Seiren 02. része!

Végre megérkezett tölthető feliratként + Videós kiadásként a Haru-Subs oldalára a Seiren 03. része!

Köszi szépen!

Nagyon szívesen! És most már Online is elérhetővé vált a 03. része!

Helyzetjelentés: 04. részét ki szerettük volna adni ugyan korábban, de nem jó kedvünkből nincs még kint, hanem azért mert még tartanak rajta az utómunkálatok *[Egy kis érdekes megjegyzés: 5-en csináljuk ezt a sorit!]
*
És kaptam egy olyan ígéretet az utómunkásaimtól, hogy a mostani hétvégén kiadjuk végre! Szóval van esély a mai kiadásra!

Ami pedig az 05. részét illeti, az természetesen már fordítás alatt áll!

Mivel a Seiren 04. részének openingjében található cím animációja megváltozott, így indokolttá vált egy másfajta logó animáció készítése, és mivel a kollégák is maximalisták, akárcsak én, Ryosuke, így ez okozza a nem várt csúszást, de semmi ok a pánikra, hisz Cickány megígérte, hogy ezen a héten mindenképp kiadásra kerül a 04. része.

És ezzel párhuzamosan a Seiren 05. részének készítése is maximális erőkkel folyik, annak érdekében, hogy a 04. részt követően azt is ki tudjuk adni!

És egy újabb remek hírrel szolgálhatunk, ugyanis kiadásra került a várva várt Seiren 04. része Online!
Videósan is elérhető a Haru-Subs oldalán!

Jó szórakozást hozzá!

Köszöntem szépen!

Naon szívesen!

Helyzetjelentés: Seiren 05+06. rész Harus kollégáknál utómunka alatt áll!

Megérkezett a Seiren 5 része tölthető feliratként és Videósan és Online is!

Új lány, új mell… új popsi… új arc! Habár Hikari közelébe sem ér, azért egynek elmegy. Jó szórakozást!

Újabb helyzetjelentés: Már egy jó ideje a Seiren 06+07+08 rész is a Harus kollégáknál van!
Rajtuk keressétek és írjatok nekik, ha még igényt tartotok rá, hogy kapják össze magukat, mert néha az az érzésem, hogy én nem vagyok elég ehhez, hiába teszem azt időről-időre! :smiley:

Irgum-burgum, a macska rúgja meg azt a hét meg a nyolcát! :smiley:

Nos, én, Ryo, a cucc fordítója már a 10. részt fordítom belőle, a Haru-subs-os kollégáknál áll a cucc 6+7+8+9 része már egy jó ideje, mivel közös Projektként fut.

A Haru-subs oldal jobb alsó sarkában tudtok hangot adni annak h iparkodjanak jobban, mert még mindig gyakran érzem úgy, hogy egyedül hiába írogatok nekik ezzel kapcsolatban!

Végre kiadásra került a Seiren 06. része is tőlünk felirattal + Videós kiadásként+ Online!

Folyt. köv. nemsokára! XD

Kiadásra is került a Seiren 07. része tölthető feliratként az oldalra!
Videós kiadásként pedig a Haru-Subs oldalára!