Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Nem, csak nincs végig. Azóta csak a 10. részt adta ki a Hiryuu. Januártól lesz esélyem rendesen molesztálni a szériát, hogy a sarkukba érjünk.

[quote=“Ricz”]

Nem, csak nincs végig. Azóta csak a 10. részt adta ki a Hiryuu. Januártól lesz esélyem rendesen molesztálni a szériát, hogy a sarkukba érjünk.[/quote]

Köszönöm a gyors választ! Sallysubs nem jóféle? Lassan ideje lenne elkezdenem angolul (is) animézni komolyabban, csak félek. Egyrészt az ilyen művektől, amikor az angol is silány és érthetetlen. Illetve vannak olyan animék, amelyek komolyabban belemennek egy-egy témába, és az számomra már nem fun, hogy angol szakszavakat fordítsak. :confused:

A Sally a Funis feliratból pótolta a végét, igazán dolgozni nem dolgoztak vele, hogy más legyen, mivel ők inkább remuxer csapat. Szóval az épp annyira nem fun alapanyag nekünk, mint az, amit leírtál. :confused:

[quote=“junpet”]Köszönöm a gyors választ! Sallysubs nem jóféle? Lassan ideje lenne elkezdenem angolul (is) animézni komolyabban, csak félek. Egyrészt az ilyen művektől, amikor az angol is silány és érthetetlen. Illetve vannak olyan animék, amelyek komolyabban belemennek egy-egy témába, és az számomra már nem fun, hogy angol szakszavakat fordítsak. :confused:
[/quote]

+1

ezért is nem láttam még a mai napig a:

  • Mahouka Koukou no Rettousei
  • Denpa Kyoushi

Értem, köszönöm a választ! Az ember azt gondolná, hogy ami zöld nyaa-n, az ajánlott vagy jobb az átlagnál. :smiley: Mondjuk elolvastam anno ezeket a színjelzéseket. :laughing: Akkor várok türelmesen. :slight_smile:

**@Raisen ** :frowning:

Valami fejlemény ezzel az animével kapcsolatban ? :unamused:

A munka kritériuma nem teljesült, így semmi. + Így is van elég befejezendő a listámon, ami fél lábbal áll a kiadás kapujában.

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/6/75106.jpg

Eredeti cím: Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai
Hossz: 12 rész /Év 2015
MAL / AA

ecchi, erotikus, iskolai, shounen, szatíra, vígjáték, abszurd humor, diák(lány), diáktanács/diákelnök, elborult, fanservice, gyerekkori barát, iskolai egyenruha, korrupció, középiskola, lázadás/forradalom, meztelenség, perverz(ió), terrorizmus/terrorista, trágárság, yandere

1-6-ig van felirat

tudok az égetett videókról

de az …élvezhetetlen… és nem is felirat

** átemelve a fordítás kéréses kategóriából

Folytatnám 7-9-cel, ha lenne értelme, és nem kéne napi 8 óra munka mellett [spoiler](miután június végén-július elején munkahelyet váltottam, és már nem 4 órát dolgozom, de nagyjából ugyanannyit utazok: ~3 órát per nap)[/spoiler] még pluszba másik 8 órát is dolgoznom [spoiler](aminek szerencsére most augusztusban vége is lesz, és próbálok gondoskodni arról, hogy azon belül is minél hamarabb)[/spoiler]. Ha az utóbbi ki is esik, már jobb lesz alapjáratból a kedvem, energiám is lesz 2-3 nap után. A munkahelyen meg tudok ügyködni, attól függően, mit varrnak a nyakamba feladatnak [spoiler](most pl. a központban vagyok a héten, és elejétől a végéig feladat van, a jövő héten megyek vissza a “telephelyemre”, ahol 1-2 nap lesz még komolyabb munkamennyiség, utána pár nap hawaii, és megint indulhat a móka egy darabig)[/spoiler].

A Hiryuu addig van, az az egyetlen értelmes angol felirat a sorozatból, miközben a Funis HS kiirtott minden poént szinte. És ha valami használhatatlan fordítás, az az Aniplex és a Funimation (illetve a belőlük húzott angol feliratok, mint pl. a Senketsu Subs, vagy a SallySubs ugyanezen részei). Hosszú ideje nem jött ki a 10-12 a Hiryuu-tól, és részint arra várok.

Egyszer Durii asszem átküldte nekem ennek a szériának a teljes feliratos változatát de azóta rendet raktam a gépemen és kitöröltem :open_mouth:

Projekt lezárva. @staff

01-06. részek (BD-sítve)
07-12. részek (BD)