Shiyan Pin Jiating

anime-fansub-projekt
anime-fansub

Műfaj: sci-fi, seinen

Besorolás: Anime, TV

Hossz: 12 rész (?)

Megjelenés: 2018.04.09.

Fordítás: AnimeRaptors

Helyzetjelentés: 01. része már fordítás alatt áll, és terv szerint ezen a hétvégén kiadásra is kerül!

Jó szórakozást hozzá!

Bizonyára kíváncsiak vagytok arra, hogy mi a szitu a mutánsos cucc 02. részével!
Nos, már fordítás alatt áll!
És terv szerint hamarosan kiadásra kerül, még ha egy kis plusz meló is lesz vele!

És folytatódik is a mutánsos család szívet melengető története, ám ezúttal kínai dubbal, a nyomós okát a saját oldalon közzé tesszük még a mai napon!

Jó szórakozást hozzá!

Egy kis változás állt be, ugyanis japán dubosra cserélődött a 02. része Online + felirata is!

Ez a cucc részei azért érkeznek lassabban a kelleténél, mert az egyetlen egy elfogadható minőségű japán dubhoz illő angol forrás lassan kerül kiadásra.

De annak is örülni kell, hogy egyáltalán valaki viszi ezt a kellemes cuccot.

Tehát ami ezt a Projektet illeti, időbe fog telni mire elkészülnek a részei már csak a fent említett ok miatt is, de biztosan érkezni fognak, amint van miből dolgozni.

Jó szórakozást hozzá!

Egyelőre Online, de majd más formában is kiadásra kerül!

Jó szórakozást hozzá!

Hát mint láthatjátok, az egyetlen egy elfogadható minőségű japán dubhoz illő angol forrás még mindig nem sieti el ennek a kiadását, így bármennyire is szeretnék belőle kiadni újabb részeket, egy ideig kötve vannak a kezeim.

A Jikken-hin Kazoku: Creatures Family Days című cucc nemrég hivatalosan is jegelve lett egy időre, de mivel váratlanul egy biztató francia forrás jelent meg a színen, így abból lesz befejezve.

Helyzetjelentés: Jelenleg az 05. része fordítás alatt áll!

Ezennel folytatódik is a mutánsos cucc az 05. résszel, melyben kedvenc mutáns tesóink igyekeznek kijutni a laboratóriumból!

Egyetlen szépséghibája lehet az egésznek, hogy égetett mp4-re lett dolgozva, ugyanis örültem h egyáltalán találtam forrást hozzá!

De azért remélhetőleg így is elnyeri a tetszéseteket a végeredmény!

Jó szórakozást hozzá!

Időközben lett normális videó forrás a cucchoz és cserélve lett az 05. rész Online!

Helyzetjelentés: Immáron fordítás alatt áll a Jikken-hin Kazoku: Creatures Family Days 06. része, melyben a főbérlővel együtt kimozdulnak a közeli hegyre a mutáns tesóink…

Biztos kiadás dátumot egyelőre nem ígérek, csak azt, hogy mától rajta vagyok, és jön, amint kiadható állapotba kerül.

Jó szórakozást hozzá!

Helyzetjelentés: A 07. része már fordítás alatt áll ugyan, de a rendkívül sűrű hétvégém miatt, a 27-ével kezdődő héten várható az újabb rész belőle!

Jó szórakozást hozzá!

Helyzetjelentés: Mától fordítás alatt áll a 08. része is!

Jó szórakozást hozzá!

Helyzetjelentés: A 09. része már utómunkák alatt áll!

Bár kevesebb sorból áll, mint az előző rész, ám több utómunkát fog igényelni!

Szóval ismét rajta vagyok, csakhogy tudjatok róla!

Jó szórakozást hozzá!