Space Brothers - Uchuu Kyoudai

http://www.kephost.com/images/2014/05/24/space-brothers_1.jpg
Space Brothers - Uchuu Kyoudai
Besorolás: TV
Hossz: 99 rész
Év: 2012-2014

A történet a közeli jövőben 2025-ben játszódik. két testvérről Nanba Hibitoról és Muttáról szól, illetve az ő gyerekkori álmokról, hogy űrhajósok legyenek.
A testvérek közül Hibito volt aki elszántan követte álmát, míg Mutta autótervezőként folytatta életét, mindaddig, amíg el nem bocsájtották állásából. Ekkor döntött úgy, hogy visszatér gyerekkori álmához és ő is űrhajóssá válik…

Magam a sorozatot a 28. résztől vettem fel, korábbi elkészült 27 rész fordítását az Anime-Sekai Team oldalán találhatjátok meg.
Bármilyen észrevételt, fordítási kritikát, javításra tett javaslatot a jackcorussisubs@gmail.com címre szívesen várok.

Space Brothers - 28. rész
Space Brothers - 29. rész

  1. rész várható megjelenése jövőhét Szombat vagy Vasárnap. Jó szórakozást!
  1. rész illetve a korábbiak egyben.
    MEGA videó

MEGA felirat

Inda 30. rész

[size=150]Elkészült a 31. rész is[/size]

[size=120]Inda - HD verzió[/size]

Jó szórakozást!

Tekintve, hogy ez az anime egy mestermű és megállt hozzá a fordítás már jó ideje, úgy döntöttem, lefordítom.
Jövőhéten (2015. 04. 21.) kezdem el kiadni a részeket az uraharashopon, egy darabig mindenképpen folyamatos haladás lesz, mert nem 2 rész van már kész hozzá.
Aki a 32. részre vár, annak azzal a rossz hírrel szolgálhatok, hogy elölről kezdem, de heti 3 résszel haladva viszonylag hamar be fogom érni a magyar fordítás végét.
Otanoshimi~!

Köszi! Én a 7. résznél megakadtam, mivel VF csak addig jutott vele, szóval nézni fogom az 1. résztől. :slight_smile:

Az US-en ma kikerült az anime a 33. részig.
Mostantól minden kedden olyan részek jönnek, amikhez eddig nem volt elérhető magyar felirat :slight_smile:

Hmm… én úgy látom, ezt az Urahara Shop befejezte.

Bár a projektjeiknél a Befejezettek között szerepel, az adatlapon a projekt állapota “39/99”.
Mégis az összes rész (99) letölthető.

Áthelyezve: #befejezett