Valkyrie Drive: Mermaid

Köszönöm szépen!

Naon szívesen, Catullus!

S most már Online és Videós Kiadásként is elérhető!

A 08.része pedig már fordítás alatt áll!

Helyzetjelentés a 08.részéről: A dec.07-ével kezdődő hét első felében várható a kiadása!

Végre kiadásra került a Valkyrie Drive: Mermaid 08.része tölthető feliratként!
Online és Videósan vagy ma vagy holnap érkezik!

Örülök. Köszi ismét!

Örülök h örülsz! :smiley:
S ismét naon szívesen!
Mostantól kezdve Videós kiadásként is elérhető a Valkyrie Drive: Mermaid 08.része!
Illetve Online is az egy ideje!

Most már tényleg rákapcsolva folyik a Valkyrie 09.részének a fordítása, hisz 70%-a elkészült! Izgalmas rész lesz, hisz feltűnik benne Mirei-san zöld hajú ismerőse, azaz Momoka, aki majd gondoskodik róla, hogy felkavarja azt a bizonyos álló vizet!
Az előirányzott terv szerint még így is h egy kis betegség hátráltat hétvége előtt mindenképp megkapjátok!

Addig is: jobbulást!
És köszi!

[quote=“catullus”]Addig is: jobbulást!
És köszi![/quote]

Köszi! Már úgy érzem h kezdek is szép lassan kilábalni belőle!

Először bocsi a késésért, de végre megérkezett tőlünk is a Valkyrie Drive: Mermaid 09.része Online és persze tölthető feliratként is!
És már Videós kiadásként is!

Örömömre szolgál bejelenteni, hogy ezennel kiadásra is került a Valkyrie Drive: Mermaid 10.részének a tölthető felirata!
Videós kiadásként és Online is érkezik vagy ma vagy holnap!

Hálás köszönet és Boldog Karácsonyt!

Naon szívesen! Köszi! Neked pedig boldog új évet és jó egészséget kívánok!

Ami viszont a Valkyrie 10.részt illeti, most már Online + Videós kiadásként is elérhető!

Bár igaz, hogy még mindig nem a következő résszel jövünk, hanem egy kisebb meglepivel!

A Valkyrie Drive: Mermaid Specials nevű része immáron elérhető Online + tölthető feliratként + Videósan is!

Végre valahára eljutottunk addig a pontig h kiadásra került ezennel a Valkyrie Drive: Mermaid 11.része tölthető felirattal + Videós Kiadásként + Online!

Az előirányzott tervek szerint ezen a héten érkezik az utolsó része is!

S ezennel kiadásra került a Valkyrie 12.része Online és tölthető feliratként is!
Köszönjük h velünk tartottatok ebben is!

Köszi az egész évadot!

Naon szívesen! És ezennel Videósan is elérhetővé vált!

Köszönöm én is az egész szezont!

Tegnap már láttam n-core-on :smiley: :smiley: :smiley:

És persze nektek is naon szívesen!

Ayumi: Kíváncsiságból lecsekkoltam az Ncore-os verziót! És meglepődtem, mert a miénk szerepel kint! Na ezt nem gondoltam volna!