Valkyrie Drive: Mermaid

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha a Kiseki előbb fejezte volna be, az ő feliratukkal lenne fent. Az ncore-os feltöltők sem a legeszesebb fajtából vannak sajnos; azt rakják fel, amire hamarabb rá tudják tenni a kezüket.

Sok animét te sem tölthetsz onnan, ez már biztos. A TV-s verziónál igazad lehet, azt a sub oldalakról szedem, de a BD verziók a jó feliratokat tartalmazzák.

A BD verziós feliratos anime 90-95% csak és kizárólag az nCore-n található meg, sokszor jobb felirattal, mint az origi fansub oldalon, gondolok itt a rahedli helyesírási hibára, amitől olvashatatlan a ““fordítás”” (Tudjuk kinek nem mondjuk ki a nevét :mrgreen: )

Tehát ha BD verziót keresel akkor nCore, minden másra ott az indavideó!

[quote=“Cickány”]
Szinte biztos vagyok benne, hogy ha a Kiseki előbb fejezte volna be, az ő feliratukkal lenne fent. Az ncore-os feltöltők sem a legeszesebb fajtából vannak sajnos; azt rakják fel, amire hamarabb rá tudják tenni a kezüket.[/quote]

Hát ez meglehet, de viszont már tapasztaltam épp az ellenkezőjét is, ami még jobban meglepett. Mégpedig azt, hogy egy utólag elkészültet raktak ki.
Tehát van remény abból a szempontból, hogy nem mindig így járnak el és hogy nem olyan sötétek minden egyes esetben és nem minden tag, max a többség,akárcsak FB-n!

[quote=“gresident”]
gondolok itt a rahedli helyesírási hibára, amitől olvashatatlan a ““fordítás”” (Tudjuk kinek nem mondjuk ki a nevét )[/quote]

Az utóbbi része de jó szöveg! :slight_smile:

A BD-s cuccok jelenléte meg gondolom annak tudható be, hogy ha nem készül el egy bizonyos animéból BD verzió az adott csapat oldalán, akk a buzgó egyének fogják a tv-s verziót és a Bd-hez igazítják az elmondásuk alapján.
Bár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy Ncore-ról én nem szoktam szedni semmit! Hanem inkább felkeresem az Origin oldalakat és csakis onnan!

Akkor elnézést kérek a feltöltőktől, ha véletlenül ezt olvassák. :smiley:

Valóban igazad van, hogy nem sokat járok fel, és valóban csak a TV-s verziókról beszéltem, mert nem egy embertől hallottam, hogy meg sem nézik, mit raknak fel.

Indavideón csak a mai generáció (10-18) néz animét - tisztelet a kivételnek.
Néha nkorra is a normális felirat kerül fel, ha a két nkor feltöltő tudja, hogy pár nap és jön a jobbik verzió is, akkor szerintem kivárják (Grimm és Vistaboy).

BEFEJEZETT!

Ahogy látom korábban elfelejtettem szólni, de már elérhető a Valkyrie Drive: Mermaid 01+02 Special része is Online és feliratként is!

S ezekhez is jó szórakozást kívánunk!

Most már a Valkyrie Drive: Mermaid 03. Specialja is elérhető Online!
Más formátumokban a mai nap érkezik!

Kiadásra került a Valkyrie Drive: Mermaid 04. Specialja Online és tölthető feliratként is!

És végül megérkezett a Valkyrie Drive: Mermaid 05 + 06 Specialja is Online + tölthető feliratként + Videósan!