Vamp!

http://www.ilbe.com/files/attach/new/20140822/14357299/252428361/4146600659/f9e94bbf8da0a983569556b65fb4bf23.png

Írta: Ryohgo Narita
Illusztrálta: Enami Katsumi
Műfaj: vámpíros, horror, fantasy
Start: 2004
End: ?
Kötetek: 5 (fut?)

A Spooky Scary Skeletons hónap tiszteletére és magamnak való bizonyítás végett, a világ tea- és kávékészletével újult erővel látok neki az egy évvel ezelőtt pihenőre küldött projektnek! (Utána, istenem adj erőt, befejezem a DRRR! maradék 4 fejezetét is.)
**
Progress on Volume 1 ** 60/185

  • [Illusztrációk] - 100%
  • Prológus - 100%
    1. fejezet - 60%
    1. fejezet - 0
    1. fejezet - 0
  • Epilógus - 0

No, némi ápdéttel tudok szolgálni. Még durván 3 oldalam van hátra az első fejezetből, az előtte lévő 17-et már ön-lektoráltam egy bekezdés kivételével, amin még dolgozom :smiley: Addig is, itt elolvasható az első fejezet első pár oldala.

(és most így beleondolva, hogy a képek és a prológusok egyedül kitesznek 40 oldalt, sírok)

Na, kis helyzetjelentés erre is :smiley:

  • [Illusztrációk] - 100% -> felkerültek AA-ra PSD formátumban
  • Prológus - 100%
    1. fejezet - 100% (még össze kell raknom egy PSD-be)
    1. fejezet - 15%
    1. fejezet - 0
  • Epilógus - 0

Hinnye, jó rég jártam erre. Szóval az első kötet jelenlegi állása:

[Illusztrációk] - 100% 
Prológus - 100%
   1. fejezet - 100% (még össze kell raknom egy PSD-be)
   2. fejezet - 100%
   3. fejezet - 40%
Epilógus - 0

Lassan, de biztosan haladok a kötettel, bár egyelőre sok olvasót nem láttam :smiley:

Gyors ápdét így egy hónap után:

[Illusztrációk] - 100%
Prológus - 100%

  1. fejezet - 100% (még össze kell raknom egy PSD-be)
  2. fejezet - 100%
  3. fejezet - 100% (lektorálásra vár)
    Epilógus - 10%

Hozzáteszem ez most picit szívenütött. (majdnem fél év munkáját megnyitották 15-en…)

Tölthető a 3. fejezet is, innen.

Az epilógus fordítása készen van, már csak párszor át kell néznem.

Ezennel a teljes első kötet elkészült. Tölthető az epilógus is.

Hogy erre is elegyen a fene a nagy hírvivés közben: Tölthető az első kötet PDF és epub formátumban, illetve már olvasható is a második kötet kisnovellás illusztrációs bemutatója.

No, gondoltam ide is leírom mivel nagyon “sajátomnak” mondható topikot nem nyitottam. Mostantól, tehát januártól körülbelül év közepéig szüneteltetem az AnimeAddictsos feltöltéseimet, szóval, akit érdekel a regény az oldalamat legyen szíves nézni :frowning: