Zene topik

ShibayanRecords playlist. Meg en sem hallgattam vegig. :smiley:

Egy kis hátborzongató Ludo :smiley:

After School - Dress to kill [full album]

youtube.com/watch?v=ESZXquW2 … g&index=48

régi kedvenc!

VADER - Sword Of The Witcher - Drága lengyel barátom megfertőzött ezzel az együttessel is. :nerd:

Nekem is az egyik kedvencem ez a Vader szám.

Megtaláltam ezt a jó kis számot a lejátszási listámon, szal gondoltam, hogy belinkelem.

Höh, zenei téma.
Jelen esetben egy Horrorisztikus, creepy, vagy inkább normálisnak nevezhető dalocskát keresek. Mivel felrémlett, hogy néztem anno egy animét, amiben a falat mutatja, lehet hogy a 4. részében volt, vagy a körül. Aztán gondoltam a Jigoku Shoujo az.

Tehát egy kicsi lány énekli egy elveszett, magányos pacsirta történetét, aki a kalász közt megbújt. S egy kis idővel később a dal folytatódik, befejezve tragikusan a pacsirta életét. (vagy egyedül maradt, vagy elpusztult).

Valami ötlet? Japán népdal, és igen remekül volt magyarítva.
[Jhajj, és véletlenül sem a Deadman Wonderland Fakopáncsa az. De a dallam hasonló. S még egy dallamhoz hasonlítást adok: Kemonozume, 11. részében amikor a közértben megy a reklám]

[quote=“Durii”]Höh, zenei téma.
Jelen esetben egy Horrorisztikus, creepy, vagy inkább normálisnak nevezhető dalocskát keresek. Mivel felrémlett, hogy néztem anno egy animét, amiben a falat mutatja, lehet hogy a 4. részében volt, vagy a körül. Aztán gondoltam a Jigoku Shoujo az.

Tehát egy kicsi lány énekli egy elveszett, magányos pacsirta történetét, aki a kalász közt megbújt. S egy kis idővel később a dal folytatódik, befejezve tragikusan a pacsirta életét. (vagy egyedül maradt, vagy elpusztult).

Valami ötlet? Japán népdal, és igen remekül volt magyarítva.
[Jhajj, és véletlenül sem a Deadman Wonderland Fakopáncsa az. De a dallam hasonló. S még egy dallamhoz hasonlítást adok: Kemonozume, 11. részében amikor a közértben megy a reklám][/quote]

Pedig már majdnem linkeltem azt a DW-s számot :smiley::smiley:

youtube.com/watch?v=LqIbaicDP7A ezt most találtam :slight_smile:

Anime zene (Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yatte Mita):
youtube.com/watch?v=7aRyBAyxrKw

Megint kiújult a punkosabbik (nem a pajkosabbik, fúj, beteg perverz banda…) oldalam.
hétköznaPI CSAlódások: Én, József Attila, itt vagyok (teljes album)
Prosectura: Szegény ember kézzel nőz
Macskanadrág: Ez nem az a party
Bad Religion: All Ages (teljes válogatáslemez)
Sex Pistols: Anarchy in the UK
The Exploited: Beat the Bastards

Jegy zsebben, szeptemberben negyedszerre is BUSHIDO koncert élőben, Bécsben!
Egyszerűen nem tudom megunni, ha minden héten/hónapban lenne koncertje a közelben, simán elmennék! :mrgreen:
(ez lesz a 7.koncertem)

Ha valaki csípte a Star Wars-ot hallgassa meg, meg az is tehet vele egy próbát aki nem.
youtube.com/watch?v=_k04t_BrJtc

Akinek nem elég tökös az új Sailor Moon, erre csapathatja.
De aki az eredetihez szeretne hűbb maradni, az se marad ki a headbangelésből.

Tudom, hogy régiek, de erre a két számra függtem most rá:

youtube.com/watch?v=ykfV8LqfGNc
youtube.com/watch?v=XCjFNMWM1To

A napokbeli függőségem egyik tárgya a teljes lemez, de ez a szám viszi a prímet eddig.
Kult - Prosto

Hoshizora no Memoria OST - Onaji Hoshi ni Umarete

Eddig ennek a játéknak volt szerintem a legjobb OST-ja, amivel eddig dolgom volt.

Nos. Mindent vitt nálam eddig Sawano Hiroyuki új szerzeménye.
Aldnoah.Zero-ban lelhető fel másod endingként.

zsákbamacska