Zene topik

Annak örömére, hogy megint végigvittem a Portál-szériát, Cara Mia Addio

Nem tudom ki nézte a sorozatot, az valahogy nagyon nem jött be, de ez a dala igen:
True Detective - Intro / Opening Song

Na most kihallgatom magamat azokból, amiket munkaidőben a tanárok és az általános sulis diákok miatt nem tudok megtenni (helyette Avril, Ossian, Hobo, Arkona, Kult, Dalriada, (régi) Pokolgép, Deák Bill Gyula, Iron Maiden, Metallica, Vika és Dropkick Murphys szól):
Bring me the Horizon: It never ends
Carpathian Forest: Sadomasochistic
Cradle of Filth: Temptation
Crematory: Höllenbrand
Fear Factory: Powershifter
Impaled Nazarene: Suicide Song
Sear Bliss: Two Worlds Collide
Slipknot: Duality
Suicide Silence: You Only Live Once

Claris - STEP, abból a szezonból, amikor a Nisekoi volt, ez volt a kedvencem számom.

Ha OP2, gondolom akkor a tavaszi szezonról beszélünk. Egyébként nekem az OP1 jobban tetszik, de ha már ClariS, akkor a Colorful.
Az online vidik minősége sajna sehol sincs, de már az is csoda, hogy ilyen van Daily-n (mondjuk osu-ból van jópár minden számukra).
Nisekoi 2. évadával párhuzamba hozták egyesek, hogy visszatérnek majd. Mondjuk szerintem sem véglegesen vonultak vissza.

Tavaszi szezonból 4 szám van, amik nagyon bejönnek:

Ha már Claris, akkor az abszolút kedvencem a Kokoro no Inryoku (csak AMV-be találtam meg az eredeti számot, eredetileg az az OreImo irony című albumában jelent meg).

És gyakran irtják őket a megosztókról, youtbobon nem találtam olyan számot, aminek ne lett volna lenémítva a hangsávja.

Nem bánnám, csinálnak nagyon jó számokat is.

[quote=“LGGABOR”] - LiSA - Rising Hope

Ha már Rettousei, akkor a második ending a nyerő nálam, a Masayume Chasing nekem is nagy kedvencem.

Ismerem, de nekem az OreImohoz kapcsolódó számaik nem tetszenek.

Mahouka dalaiból nekem is a Mirror tetszik legjobban (van YT licensz rá amúgy), de az animét félrehelyeztem a 9. résznél, mert irritált xD

Nyári szezonból amiket meghallgattam, ez lett a nyerő: Yousei Teikoku - Kyuusei Argyros

Abból nekem még nincs olyanom, de még nem kezdtem el mindent, amit akartam.

Akkor egy 2007-es mű (ekkor még nem is animéztem xD):
Oda Kaori - Calling

Illetve egy újabb LiSA: Oath Sign

Elkezdtem nézni a Tönk a látóhatárbant, és hát megtetszett az endingje.

Nem tudom kiverni a fejemből. Se a zenét, se a szöveget, se a képsorokat. Ku*va messze van még az a február, az ördögbe is…

Még egy kis Touhou arrange, Patchi kedvelőknek külön ajánlom.

üdv
ki tudja linkelni?!
réges-régen még a zene csatornák idejében volt 1 számsize=150[/size] mely tetszett [size=150]?[/size] s részemről feledésbe merült.

úgy emlékszek női banda volt s a háttér téma valami kalózhajófélesg volt s nagyon szines is?

Milyen nyelven volt és milyen stílus? Esetleg ha évszámot is tudnál mondani. Nagyjából is jó.
Amik elsőre beugranak a Carpe Diem - Álomhajó, Toy Box - Sailor Song, Aqua - My Oh My, bár az igaz hogy egyik sem lánycsapat. Chernek is van egy száma amit hajón ad elő.

csak dallam töredékre emlékszek s egy hajóra ami gagyin hinbálózik jobra balra mintha csak 1 szöggel felütötték volna a falra
nem magyar az biztos
8 évre datálnám akkortájt mehetett

[quote=“claas”]csak dallam töredékre emlékszek s egy hajóra ami gagyin hinbálózik jobra balra mintha csak 1 szöggel felütötték volna a falra
nem magyar az biztos
8 évre datálnám akkortájt mehetett[/quote]

Nem Gwen Stafani Rich Girl c. számára gondolsz?

[size=150]hej! az biza lehet.[/size]

bár nem mutat teljes eggyezést az emlékfoszlányommal… :question:
de ezzel a kevés infóval amit megadtam mégis sikerült megtalálni hát minden tiszteletem
köszönöm

Nos, 2003 és 2007 között egy olyan koleszban laktam, ahol nem volt net, és egyetlen TV volt az egész helyen, ami a szabadidő teremben volt. És egész nap az MTV, MTV Base, VH1, MTV2 mentek, szóval az akkori zenék és klippek jelentős részét elég jól ismerem. Ahogy elolvastam a leírásod, egyből az a szám ugrott be. :slight_smile:

Én ugyanígy vagyok a Z+ metál műsorával '93 és '96 közt, ami akkoriban bátyámmal közös tévédélután volt. :laughing:

Akkor lássuk A Dal egyik nevezőjét, amelyet jelölhetünk az Euróvíziós dalfesztiválra: Hungarica - Oltamadat remélem.
Bár szó mi szó, jó a szám, de megint valami látens vagy valós homokost vagy rakás tehetségtelenséget fognak kiküldeni inkább, mert annak nagyobb volt a nyelve, mint ide Moszkva.

Ricz, ez nyilvánvaló.
Hiszen az nem elég, ha valakinek jó hangja van, és a szövegében még mondani való, üzenet is van. Kell valami plusz is. Például egy olyan háttér, amiről a bulvárlapok hetekig tudnak írni, amit az agyhalottak majd nyálazva olvashatnak, mert valamiért érdekli őket egy másik embertársuk privát élete, amit utána elmesélhetnek a szintén agyhalott barátaiknak, miközben a plázában új ruhákat vesznek, amit csak egyszer fognak felvenni, mert két hét múlva már vagy túl szűk vagy túl feszes rajtuk(legalábbis szerintük). Vagy valami igazán egyéni dolog, mint péládul egy szakáll… egy NŐN!