2014. nyár

Az AnimeAddicts projektejei

Aldnoah.Zero (?)
Space Dandy 2(?)
Psycho-Pass Project Re:START(?)
Barakamon
Sailor Moon Crystal
Shirogane no Ishi: Argevollen
Tokyo Ghoul
K: Missing Kings
Kill la Kill Special
Terra Formars OVA (ezt nem tudom, sorozat az fel van írva a listára)

[quote=“finalfantasy7”]Psycho-Pass Project Re:START(?)
Terra Formars OVA (ezt nem tudom, sorozat az fel van írva a listára)[/quote]

Az előbbi sorozatot nem találtam meg semmilyen nagyobb oldalon, a második sorozatot 2014 őszre jelzik, míg a mozit 2014 decemberére vagy 2015-re. A másodiknál pedig kérdőjelet raktam a zárójeles rész miatt.

A Zahuczky Sub Team részéről jelenleg még csak egy project 110%-ra biztos, és ez nem más mint a.
Rokujouma no Shinryakusha!?
Természetesen ez azért még bővülni fog.
És még most kijelenteném, hogy mint mindig, most is nyitottak vagyunk bármilyen közös projectre.

[quote=“Dex”]

[quote=“finalfantasy7”]Psycho-Pass Project Re:START(?)
Terra Formars OVA (ezt nem tudom, sorozat az fel van írva a listára)[/quote]

Az előbbi sorozatot nem találtam meg semmilyen nagyobb oldalon, a második sorozatot 2014 őszre jelzik, míg a mozit 2014 decemberére vagy 2015-re. A másodiknál pedig kérdőjelet raktam a zárójeles rész miatt.[/quote]

Mivel a Psycho-Passnál felmerült, hogy igen nagy valószínűséggel érdemi változás nélküli újrasugárzás lesz, így kivették a rekordot. Ugyanezt csinálták a Space Battleship Yamato 2199 mozifilmekkel és TV-sorozattal, amelyek az OVA részei voltak: a mozinál egybe vágva, a TV-ben meg csak leadva. Korábban meg az új Code Geass OVA, az Akitónal volt a mozifilm-OVA végett ugyanez.
A Terra Formars TV-sorozata tényleg ősszel indul, az OVA viszont augusztus közepén startol és tart november közepéig (3 részes lesz).

Nem visszük az Aldnoah.Zero-t.

A Zahuczky Sub Team-nél továbbá biztos a Seirei Tsukai no Blade Dance, és kérdeőjeles a Tokyo Ghoul.

[quote=“Ricz”]Mivel a Psycho-Passnál felmerült, hogy igen nagy valószínűséggel érdemi változás nélküli újrasugárzás lesz, így kivették a rekordot. Ugyanezt csinálták a Space Battleship Yamato 2199 mozifilmekkel és TV-sorozattal, amelyek az OVA részei voltak: a mozinál egybe vágva, a TV-ben meg csak leadva. Korábban meg az új Code Geass OVA, az Akitónal volt a mozifilm-OVA végett ugyanez.
A Terra Formars TV-sorozata tényleg ősszel indul, az OVA viszont augusztus közepén startol és tart november közepéig (3 részes lesz).[/quote]

Tehát az a kérdésem akkor, hogy mi melyik logikát kövessük? Én nyitott vagyok a kérdésre, és várom a véleményeket…

[quote=“Dex”]

[quote=“Ricz”]Mivel a Psycho-Passnál felmerült, hogy igen nagy valószínűséggel érdemi változás nélküli újrasugárzás lesz, így kivették a rekordot. Ugyanezt csinálták a Space Battleship Yamato 2199 mozifilmekkel és TV-sorozattal, amelyek az OVA részei voltak: a mozinál egybe vágva, a TV-ben meg csak leadva. Korábban meg az új Code Geass OVA, az Akitónal volt a mozifilm-OVA végett ugyanez.
A Terra Formars TV-sorozata tényleg ősszel indul, az OVA viszont augusztus közepén startol és tart november közepéig (3 részes lesz).[/quote]

Tehát az a kérdésem akkor, hogy mi melyik logikát kövessük? Én nyitott vagyok a kérdésre, és várom a véleményeket…[/quote]

Az enyém az, hogy kövessük az általánosat az adatbázisok nyomán. Ha levették, nekünk sincs okunk fenntartani. Döntsenek az első rész után érkező hírek.
A Terra Formars-nál… ahogy Final is írta, nem tudja, hogy akarják-e/fogják-e csinálni a projektlapjuk alapján. Ott maradjon a kérdőjel, elvileg a sorozat előzménye lesz. Majd ő jelzi, ha igen vagy nem.

Amik múltkor lemaradtak (folytatások és extrák):
Yami Shibai 2nd Season
Persona 3 Movie 2: Midsummer Knight’s Dream
Uchuu Kyoudai: Number Zero (Ez még soká, de a sorozat is lesz nálunk)

Hali. Az Anime Hunter minden projektje biztos.

Lesz egy 3 részes Hayate no Gotoku OVA anime is a nyáron!

  • ha jól látom akkor a Blade and Soul special sincsen még a listában. MAL

Mert júni 28-án jelenik meg az első BD-vel. Júni 28. még nem július.

Mindkettő még ebben az évadban kezdődik, tehát szerintem a tavaszi szezonhoz jobban passzolna, de ha mást mondotok, akkor úgy írom fel…

A Tokyo Ghoul-nál, a nevünk mellől elmehet a kérdőjel, biztosan visszük.

Rokujouma no Shinryakusha!? című anime mellől lemehet a kérdőjel, visszük!

Helyette mehet kérdőjelesen a Seirei Tsukai no Blade Dance anime!

Bishoujo Senshi Sailor Moon: Crystal, Francesca: Girls Be Ambitious és a Shounen Hollywoodról lemehet a kérdőjel, ezeket az AnimGoval viszi közösen az Anime Sekai Team :slight_smile:

Új címek érkeztek az októberig tartó nyári szezonba:
Fantasista Stella (OVA)
Spo-chan Taiketsu: Youkai Daikessen (movie)

Az Anime Sekai Team nem viszi a Jinsei-t.

Ebben az esetben én lehet, hogy elvállalnám (Jinsei anime), igaz, hogy van még egy “?” jel mellette, de ha az illető sem fogja vinni, akkor én lehet, hogy elvállalom. Egyelőre engem is belehet írni kérdőjelesen (mint egyéni fordító), mert nálam se 100%, h vinni fogom. Mához egy hétre lesz egy vizsgám, ennek a sikeressége/bukása dönt efelől. Szal 1 hét múlva megmondom, hogy mi lesz a sorsa :smiley:

OVA-k közé írhatjuk a Strike Witches: Operation Victory Arrow-t, mivel a PV szerint még a nyári szezonban, de annak végén (szeptember 20-án) érkezik (először várhatóan a mozik egy részében). Ezt viszont az R/RFs biztos vinni fogja.